Перейти до основного вмісту

Меблеве виробництво має значний потенціал для розвитку в Україні. На сьогодні, малий та середній бізнес ефективно розвиває меблеве виробництво, широко впроваджує сучасне обладнання, програмне забезпечення та методи організації виробничого процесу. Такі підприємства є конкурентоспроможними на внутрішньому та зовнішньому ринках збуту. Прикладом успішних підприємств є шоу-рум MARKSON, який віднині співпрацює з ЛНТУ.

Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування


Метою візиту на підприємство викладачів ЛНТУ Віталія Пуця, Олександра Герасимчука та Віктора Мартинюка було ознайомлення з виробництвом, обговорення проєктів освітніх програм «Деревообробні та меблеві технології» (бакалавр) та «Галузеве машинобудування» (магістр).

Галузеве машинобудування Галузеве машинобудування


Власник шоу-рум MARKSON Андрій Гаврилюк, до речі, випускник кафедри сільськогосподарського машинобудування ЛНТУ, зазначив, що в найближчі п’ять років варто очікувати значного збільшення меблевого виробництва в Україні вцілому і на Волині, зокрема, створення нових та розширення наявних виробництв, які будуть потребувати кваліфікованих працівників. Відкриття освітньої програми «Деревообробні та меблеві технології» в ЛНТУ є потрібним для забезпечення регіональних меблевих виробництв фахівцями, що володіють ґрунтовними знаннями технологій меблевого виробництва, зокрема комп’ютерно-інтегрованими технологіями, сучасними методами організації виробництва, інноваційним мисленням. Важливою умовою підготовки якісного фахівця є поєднання теоретичної підготовки з практичною, зокрема ознайомлення з виробничими потужностями підприємств, проходження практик студентів на виробництвах.

Галузеве машинобудування

Розвиток в ЛНТУ спеціальності «Галузеве машинобудування, зокрема освітньо-наукової програми, відкриває нові можливості для виконання досліджень на замовлення виробництв, освоєння новітніх технологій та обладнання, засобів автоматизації та програмного забезпечення, підвищення якості виконання операцій, удосконалення технологічних процесів і організації виробництва.

За результатами візиту домовилися про поглиблення співпраці з метою якісної підготовки фахівців нового покоління.