Перейти до основного вмісту

Якби ми про це говорили ще рік тому, то вважали б таку розмову фантастичною. Але сьогодні факт повітряної тривоги став для нас буденністю, хоча й такою, до якої звикнути складно. Надзвичайна відповідальність лягає на кожного з нас, адже усі ми відповідаємо за власну безпеку та безпеку наших близьких. Особливо це стосується закладів освіти, де здобувачі повинні мати максимально безпечні умови навчання та перебування у закладі.

Для того, аби відпрацювати алгоритм дій під час повітряної тривоги, сьогодні в ЛНТУ відбулися відповідні навчання під керівництвом представників управління ДСНС та відділу охорони праці та цивільного захисту ЛНТУ.

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

Студенти, під проводом своїх викладачів, в період умовної повітряної тривоги повинні були спуститися в укриття та виконати усі умови щодо безпечного поводження. Згодом, короткий інструктаж для здобувачів та педагогів провів провідний інспектор Луцького районного управління ДСНС України у Волинській області Владислав Самойленко.

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

«Сьогодні ми проводили навчання із алгоритму дій викладачів та здобувачів освіти під час повітряної тривоги. Так як наша держава перебуває у війні, ми розуміємо, що небезпечний «приліт» може відбутися будь-коли та у будь-який об’єкт, як в адміністративні будівлі, так і в навчальні заклади, супермаркети тощо. Тож наші навчання проводяться для того, щоби викладачі і студенти знали алгоритм дій, як правильно спускатися в укриття і що потрібно робити, щоб зберегти життя», - зазначає Владислав Самойленко.

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання

Рятувальник додає, що сьогоднішні навчання показали розуміння викладачів серйозності ситуації, вони знають, де розташовані укриття і як туди потрапити. Водночас, державна служба надзвичайних ситуацій й надалі продовжуватиме проводити навчання, аби довести дії громадян, під час повітряної тривоги та різного роду небезпеки, до ідеалу.

навчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчаннянавчання