ПОЇЗДКА ДО ОДЕСИ ПРИНЕСЛА ПРИЗОВЕ МІСЦЕ
ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО ЕКОЛОГА

З 15 по 17 березня в Одеському державному екологічному університеті тривала науково-практична конференція з підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з гідрометеорології. Всього було заслухано 16 наукових доповідей учасників конференції за темою їхніх робіт.

За результатами конференції студент V курсу Луцького національного технічного університету спеціальності «Екологія» Богдан Зубрицький був нагороджений дипломом ІІІ ступеня з доповіддю на тему: «Дослідження динаміки гроз на Волині за архівними даними грозопеленгації мережі Blitzortung.org». Наукові керівники – доцент, кандидат географічних наук Віталіна Федонюк та доцент, кандидат географічних наук Микола Федонюк.

Вітаємо з досягненням Богдана Зубрицького та його наукових керівників!

Оксана Жадько,
лаборант кафедри екології