В межах вивчення дисципліни «Інноваційні моделі соціального захисту та забезпечення» викладач Корецька Т.К.  ініціювала проведення практичного заняття для магістрів спеціальності «Соціальне забезпечення» в  Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади.

Заступник директора Лариса Колядко ознайомила студентів із структурою та організацією діяльності терцентру, а також з переліком послуг, умовами їх надання.

Соціальне забезпечення

Тетяна Корецька заступник директора департаменту соціальної політики, в.о. доцента кафедри соціогуманітарних технологій, к.н. з держ. управління провела заняття у  відділі менеджменту та організації надання соціальних послуг. Магістри знайомились із організацією діловодства щодо звернень громадян та організації соцпослуг, порядком та критеріями  оцінювання потреб у соціальних послугах. Спеціалісти відділу менеджменту детально розказали і показали як ведуться справи заявників, які звертаються щодо надання соціальних послуг. Опрацьовували порядок формування індивідуального плану надання соціальної послуги вдома.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Студенти  і викладачі  відзначили важливість підкріплення теоретичного курсу практичними заняттями на базі інституцій соціальної сфери.

Соціальне забезпеченняСоціальне забезпечення

Оксана Жук,  завідувач кафедри соціогуманітарних технологій