В межах вивчення дисципліни «Інноваційні моделі соціального захисту та забезпечення» викладач Корецька Т.К. ініціювала проведення практичного заняття для магістрів спеціальності «Соціальне забезпечення» в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади.
Заступник директора Лариса Колядко ознайомила студентів із структурою та організацією діяльності терцентру, а також з переліком послуг, умовами їх надання.
![Соціальне забезпечення](/sites/default/files/inline-images/2B6DFA5A-4654-45A6-AF02-F5692F6511B8.jpeg)
Тетяна Корецька заступник директора департаменту соціальної політики, в.о. доцента кафедри соціогуманітарних технологій, к.н. з держ. управління провела заняття у відділі менеджменту та організації надання соціальних послуг. Магістри знайомились із організацією діловодства щодо звернень громадян та організації соцпослуг, порядком та критеріями оцінювання потреб у соціальних послугах. Спеціалісти відділу менеджменту детально розказали і показали як ведуться справи заявників, які звертаються щодо надання соціальних послуг. Опрацьовували порядок формування індивідуального плану надання соціальної послуги вдома.
![Соціальне забезпечення](/sites/default/files/inline-images/BB8EA833-04B6-42C2-8914-2196445CD131.jpeg)
![Соціальне забезпечення](/sites/default/files/inline-images/79CE9AFF-1E70-4477-B233-E759A4B9F55A.jpeg)
Студенти і викладачі відзначили важливість підкріплення теоретичного курсу практичними заняттями на базі інституцій соціальної сфери.
![Соціальне забезпечення](/sites/default/files/inline-images/358E6955-B1EA-4E0A-B362-BB2DF686F7C3.jpeg)
![Соціальне забезпечення](/sites/default/files/inline-images/F3E5E305-44C2-4BBE-B302-B7247ADA548D.jpeg)
Оксана Жук, завідувач кафедри соціогуманітарних технологій