Вже стало хорошою традицією в рамках вивчення навчальної дисципліни «Організація та розвиток власного бізнесу» для студентів бакалаврату ЛНТУ усіх спеціальностей, зокрема 051 Економіка, відвідувати провідні компанії та організації м. Луцька та області.

І однією із перших таких локацій став – West Auto Hub. Це досить молода та потужна сервісна компанія, яка надає широкий спектр послуг у сфері імпорту вживаних та нових транспортних засобів.

Економіка

Тут, на одній локації, зібраний весь спектр автопослуг: і територіальний сервісний центр, і підрозділ митного оформлення, і торговельні майданчики, і об’єкти обслуговування транспортних засобів, і фінансові установи, заклади харчування, кімнати очікування та багато іншого.

Економіка

Адміністратор WEST AUTO HUB Юлія Риковська провела студентам цікаву екскурсію територією фірми та розповіла про структуру даного підприємства, чим займається та «живе» їхня компанія, які цілі та завдання перед собою ставить….Спілкування проходило досить жваво і майже увесь час у формі діалогу. Студенти ставили  чимало запитань пані Юлії, яка з радістю давала грунтовні відповіді на них. Було дуже корисно пізнавально та цікаво.

Економіка

Дуже дякуємо адміністрації WEST AUTO HUB за організацію практичного заняття.

Доцент кафедри економіки

Антоніна Гордійчук