«Подорожувати - це круто!»,- каже доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр Панасюк.
Кафедра організувала сплав на байдарках для студентів І-го курсу спеціальності «Середня освіта, фізична культура».
Крім студентів, у заході взяли участь професійні інструктори, викладачі та лікар. Під час походу були набуті практичні навики пересування на воді, надання допомоги, встановлення наметів, розпалювання вогнища, приготування в польових умовах їжі та різноманітні квести.
«Далі - тільки краще»,- запевняє викладач.