Базовий тренінг державної програми «Молодіжний працівник» проходив 16-18 листопада 2022 року на базі КУ «Волинський обласний молодіжний центр YouthСфера». Навчання пройшли 19 учасників, віком від 18 до 39 років.

Державна програма «Молодіжний працівник» від Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Програми розвитку ООН в Україні започаткована у 2014 році. На Волині «Молодіжний працівник» реалізується з 2017 року. За цей період проведено 15 базових тренінгів для 350 учасників.

ТренінгТренінгТренінг

Організовує навчання в області Волинський обласний молодіжний центр за кошти обласної програми «Молодь Волині» та за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА. Організаторами тренінгу стали Волинський обласний молодіжний центр та Луцький міський молодіжний центр. Тренерами були Юрій Семенюк та Яна Романюк.

ТренінгТренінг

Свідоцтво про проходження тренінгу 18.01.2023 вручили завідувачу кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, професору Оксані Полінкевич заступник голови облдержадміністрації Юрій Гупало та перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

Метою програми є підвищення кваліфікації фахівців молодіжної сфери в умовах децентралізації задля формування та ефективної реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

ТренінгТренінг