22 вересня в сесійній залі Волинської обласної ради відбулася зустріч з Міністром молоді та спорту України, президентом Національного Олімпійського Комітету України,олімпійським чемпіоном Вадимом Гутцайтом з представниками спортивної спільноти Волині.

Спорт

Участь у заході взяли завідувач кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я ЛНТУ Володимир Ковальчук та асистент кафедри Надія Боровська - учасниця трьох Олімпійських ігор.

СпортСпорт

Робоче засідання розпочалася із урочистостей. Так, Вадим Гутцайт привітав присутніх призерів Олімпійських ігор та вручив посвідчення заслужених тренерів України. Згодом учасники заходу перейшли до обговорення робочих питань, зокрема викликів та перспектив розвитку спорту на Волині та в Україні.

Спорт