Представництво WSG University в Україні запрошує викладачів та всіх бажаючих до навчання на польських курсах від мовної школи WSG. Навчання розпочнеться з 16 cічня 2024 р.

Попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/gdUuwvoz5jQmF65r9

Мовні курси

Програма передбачає:

• комплексне вивчення мови: читання, граматика, правопис, лексика, комунікації та розмовна практика;
  • 140 академічних годин на рівні від А1 до В2;
  • викладають досвідчені та сертифіковані викладачі;
  • є можливість проведення  як on-line (Мisrosoft Teams), так і аудиторних занять;
  • у вартість входить сертифікація від Університету Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) та сертифікат.
Мовні кухні

Сертифікат В2 польської комісії визнається МОН України та задовольняє критерій Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (Розділ ІІ, п. 4), а саме: сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу.

Загальна вартість програми 140 годин + сертифікат та сертифікація = 9600 грн з можливістю щомісячної оплати протягом тривалості даного курсу.

Проведення сертифікації заплановане в серпні 2024 р.

Для партнерів та викладачів передбачена  знижка 10%.

Презентація КурсиWSG2024.pdf

Додаткова інформація за тел.: +380968931714