Уже стало доброю традицією у перші дні вересня відвідувати День поля СОК «Волинська картопля». Захід відбувся 8 вересня за підтримки Інституту картоплярства України, компанії Європлант (Europlant Pfanzenzucht GmbH) та компанії виробника добрив«Yara». У подальшій стратегії розвитку компаній пріоритетом є забезпечення продовольчої безпеки України, адже не є секретом, що картопля - другий хліб для українців.

фатефатефате

Від ЛНТУ захід відвідали декан Факультету аграрних технологій та екології к. т. н., професор Руслан Кірчук, гарант ОП «Агрономія» к. с/г. н., доцент Ігор Мерленко, к. с/г. н., ст. викладач кафедри агрономії Марія Августинович та здобувачі 4 курсу освітнього рівня бакалавр ОП «Агрономія».

Директор Інституту картоплярства, кандидат сільськогосподарських наук Микола Фурдига радо поділився зі студентами та професорсько-викладацьким складом факультету результатами впровадження новітніх сортів картоплі та технологіями її вирощування з урахуванням ґрунтово-кліматичних умов Волинської області.

фатефатефате

Також присутня булла представниця посольства Франції в Україні Олександра Герелюк, яка розповіла про готовність французьких партнерів щодо співпраці, адже цьогоріч весною СОК «Волинська картопля» отримали, на безоплатній основі, близько 5 сортів посадкового матеріалу картоплі французької селекції. Вони уже дали цьогоріч врожай, а їхній потенціал вразив як картоплярів, так і науковців та становив близько 630 ц/га.

фатефатефатефате

Кандидат сільськогосподарських наук,