Про майбутні проекти та плани на рік на засіданні Ради молодих вчених ЛНТУ

23 березня відбулося засідання Ради молодих вчених за участі проректора з НПР та досліджень Олени Лютак. Передусім, молоді науковці обговорили формат та план роботи Ради на 2023 рік.

ФОТОФОТО

Наступним питанням до обговорення у молодих вчених стало налагодження співпраці Ради молодих вчених ЛНТУ з департаментом житлово-комунального господарства Луцької міської ради. В результаті співпраці з департаментом житлово-комунального господарства Луцької міської ради молоді вчені заключили договір на надання науково-технічної послуги по розробленню передпроєктної документації, яка буде виконуватись молоддю університету. До розроблення буде залучена кафедра автомобілів і транспортних технологій та кафедра архітектури та дизайну.

ФОТО

Також, під час засідання Рада молодих вчених підтримала ініціативу, голови Ради Павла Мазилюка, на участь технічного університету у Всеукраїнському відкритому архітектурному бліц-конкурс на кращу концепцію облаштування сектору військових поховань на міському кладовищі в с. Гаразджа. Призовий фонд конкурсу складає 180 000 грн. Інформацію про конкурс розповів заслужений архітектор України, член журі даного конкурсу Юрій Казімрук. Під час діалогу він розповів про труднощі, з якими стикаються архітектори, про поєднання технічної і творчої роботи, про важливість залучення молодих спеціалістів-архітекторів до конкурсних пропозицій, та до відбудови та розбудови України в цілому. Підсумовуючи, Юрій Казмірук побажав молодій команді-учасників конкурсу творчого натхнення та перемоги.

ФОТОФОТО

Наприкінці зустрічі, Рада молодих вчених затвердила план роботи на 2023 рік, а також обговорила участь молодих науковців в конкурсах на отримання стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених та іменних стипендій Верховної Ради України для вчених-докторів наук.

ФОТО