До Луцького національного технічного університету із робочим візитом прибув заступник міністра молоді та спорту України Владислав Яцук.

Представник Уряду зустрівся із ректором ЛНТУ Іриною Вахович. Вони обговорили можливості співпраці, реалізацію стратегічних проектів щодо вдосконалення вищої освіти, відкриття нових освітніх програм, розвитку молодіжної політики, залучення молоді до грантових програм та перспективних стартапів.

МіністерствоМіністерствоМіністерствоМіністерство

Окрім того, Владислав Яцук зустрівся зі студентським активом ЛНТУ. Із молоддю вони обговорили діяльність молодіжних центрів, державні програми, покликані сприяти розвитку молоді. Окремо спікер зупинився на можливостях студентських обмінів, співпраці із закордонними партнерами, взаємодії в системі молодіжної політики, створенні та розвитку молодіжних центрів та просторів.

МіністерствоМіністерствоМіністерствоМіністерство

Владислав Яцук також розповів молоді про конкурси проектів, які реалізовує Міністерство молоді та спорту, адже вони дають можливість студентам проводити різноманітні актуальні заходи, знаходити цінні знайомства, втілювати у життя власні цікаві ідеї і, таким чином, сприяти розвитку як свого закладу освіти, так і держави в цілому.

Звертаючись до студентів, ректор Ірина Вахович та заступник міністра Владислав Яцук підтримали головну думку – молоді варто бути активними і черпати усі можливості, які нині для них створені, адже саме молодіжні осередки дають поштовх до професійного успіху та максимальної самореалізації.

МіністерствоМіністерство

«Будьте активними, долучайтеся до молодіжних осередків, адже це й формуватиме ваш ріст, ваш успіх. Шлях розвитку вимагає зусиль і який би напрям ви не обрали для себе, необхідно вимагати від себе більшого. У вас є всі можливості, аби реалізовувати себе, розвиватися і це сьогодні для вас головне», - наголосила Ірина Вахович.

МіністерствоМіністерствоМіністерствоМіністерствоМіністерство

Участь у зустрічі також взяли Володимир Купрій - кандидат наук з державного управління, керівник проєктів програми DOBRE та Захарій Ткачук - аспірант ЛНТУ, голова ГО «Молодіжна Платформа».

Міністерство