Сьогодні до Луцького національного технічного університету завітав медіатренер, засновник школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст» Віталій Голубєв. Журналіст не вперше стає гостем нашого університету й під час попереднього візиту спілкувався зі студентами майбутніми фахівцями медіа сфери про ефективність і відповідальність у соцмережах.
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6623.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6622.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6629.jpeg)
Сьогодні ж представила запрошеного лектора організатор заходу гарант ОП «Медіакомунікації та PR» д.філол.н., проф. Людмила Мялковська: «Це людина, яка має пряме відношення до журналістики, яка активно працює з аудиторію і проводить власні майстер-класи. Віталій Голубєв уже вдруге зустрічається із нашими студентами і сьогодні також проведе майстер-клас, який, сподіваюся, буде для вас корисним».
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6624_0.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6625.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6626.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6627.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6628.jpeg)
Віталій Голубєв розповів студентам про найтиповіші помилки початківців та як писати просто про складне. Майбутні журналісти пізнали багато корисних лайфхаків, почули «секретні» способи для перебудови речень, довідалися про 7 поширених лексичних помилок. Студенти почули чимало корисної інформації, яка знадобиться їм у майбутньому.
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6634.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6630.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6631.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6632.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6633.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6635.jpeg)
«У тексті завжди є що покращити, але журналістика – це і про швидкість. Тому важливо вчасно зупинятися», - резюмує спікер.
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6641.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6636.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6637.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6638.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6639.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6640.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6644.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6642.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6643.jpeg)
![Журналістика](/sites/default/files/inline-images/IMG_6645.jpeg)
Інна Дубель, ЖМК-11;
відділ іміджу та промоції