Сьогодні до Луцького національного технічного університету завітав медіатренер, засновник школи універсального журналіста та Всеукраїнського конкурсу «Я-журналіст» Віталій Голубєв. Журналіст не вперше стає гостем нашого університету й під час попереднього візиту спілкувався зі студентами майбутніми фахівцями медіа сфери про ефективність і відповідальність у соцмережах.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Сьогодні ж представила запрошеного лектора організатор заходу гарант ОП  «Медіакомунікації та PR» д.філол.н., проф. Людмила Мялковська: «Це людина, яка має пряме відношення до журналістики, яка активно працює з аудиторію і проводить власні майстер-класи. Віталій Голубєв уже вдруге зустрічається із нашими студентами і сьогодні також проведе майстер-клас, який, сподіваюся, буде для вас корисним».

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Віталій Голубєв розповів студентам про найтиповіші помилки початківців та як писати просто про складне. Майбутні журналісти пізнали багато корисних лайфхаків, почули «секретні» способи для перебудови речень, довідалися про 7 поширених лексичних помилок. Студенти почули чимало корисної інформації, яка знадобиться їм у майбутньому.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

«У тексті завжди є що покращити, але журналістика – це і про швидкість. Тому важливо вчасно зупинятися», - резюмує спікер.

ЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістикаЖурналістика

Інна Дубель, ЖМК-11;

відділ іміджу та промоції