Уже 20 років лучанин Дмитро Харчук шиє дизайнерське взуття. Він експериментатор та творча особистість, людина, яка не просто працює зі шкірою, а відчуває її, створюючи дизайнерські витвори.

Засновник українського  бренду ексклюзивного взуття та аксесуарів ручної роботи «Kharchuk Design» погостював в ЛНТУ і розповів студентам спеціальності Технології легкої промисловості про особливості створення  якісного і вишуканого взуття.

бренд взуття

Зустріч із дизайнером відбулася в рамках Тижня факультету митної справи, матеріалів та технологій. У заході взяли участь декан ФММТ Валентина Ткачук, завідувач кафедри ТЛП Людмила Назарчук, викладачі та студенти кафедри.

бренд взуття

Спікер розповів про те, як почав займатися швейною справою, де здобував практичний досвід і як вирішив започаткувати власний бренд. Дмитро Харчук поділився секретами роботи зі шкіряними виробами, замовлення матеріалу та нюансами виготовлення взуття. Лектор звернув увагу на технології та процеси формування виробів, переваги шкіряного взуття та забезпечення  його якості, що є головним у роботі майстра.

Запрошений гість акцентував увагу на співпраці із замовниками, адже люди трапляються різні, а відтак важливо дотримуватися особистісного підходу до кожного та уважно здійснювати заміри. Водночас, лектор розповів і про критику зі сторони оточуючих і наголосив, що критика надихає ставати кращим і продовжувати розвиватися в улюбленій діяльності.

«Я радий, що  займаюся улюбленою справо і ще й отримую прибуток», - каже Дмитро Харчук.

Поряд із взуттям, Дмитро Харчук займається ще й виготовленням  гаманців, ременів та сумок, про особливості створення яких також розповів майбутнім фахівцям швейної справи.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції