Про війну та доброчесність в освіті поспілкувалася ректор ЛНТУ із колективом ФТМІ

У Луцькому національному технічному університеті тривають зустрічі ректора Ірини Вахович із колективами факультетів. Традиційно, спілкування відбулося у форматі відкритого діалогу заради об’єднання представників факультету із керівництвом ЗВО.

ФОТО

Сьогодні зустріч відбулася із колективом факультету транспорту та механічної інженерії. Передусім, Ірина Вахович розповіла про поточний хід справ в ЛНТУ, ті напрями, які на разі є пріоритетним у діяльності університету, актуальні проекти, що реалізуються на базі ЛНТУ. Окрім того, ректор поділилася подальшими планами розвитку інфраструктури, вдосконалення освітнього процесу та наукових напрацювань.

ФОТОФОТОФОТОФОТО

Декан ФТМІ та науково-педагогічні працівники мали можливість поділитися власними роздумами щодо подальшої діяльності університету, новими ідеями та поставити запитання, які їх найбільше турбують. Найбільш обговорюваною стала тема якості освіти в умовах війни, можливі зміни у правилах вступу до ЗВО у 2023 році, а також перспективи розвитку наукової складової ЛНТУ.

ФОТО

Представники колективів піднімали актуальні до обговорення теми, вибудовуючи ефективну комунікацію із ректором та виокремлюючи перспективні напрями взаємодії.