Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт
у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення»

Згідно з наказом № 1193 від 21.10.2014 Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» Луцький національний технічний університет призначений базовим навчальним закладом для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Стандартизація, сертифікація та метрологічне забезпечення».

Конкурс відбувся 27 березня 2015 року в аудиторії №401 за такими напрямами:

-                метрологія та вимірювальна техніка;

-                інформаційні вимірювальні системи;

-                метрологічне забезпечення випробувань та якості продукції.

Від кожного навчального закладу було подано не більше трьох наукових робіт – переможців І туру конкурсу.

Автори робіт, відібрані галузевою конкурсною комісією, взяли участь у підсумковій науково-практичній конференції.

Під час роботи конференції було заслухано 23 наукові роботи – представників Сумського державного університету, ДВНЗ «Національний гірничий університет» (м. Дніпропетровськ), Одеської державної академії технічного регулювання та якості, Національного авіаційного університету (м. Київ), Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Харківського національного університету радіоелектроніки, Херсонського національного технічного університету, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Буковинського державного фінансово-економічного університету (м. Чернівці), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Одеського національного політехнічного університету, Луцького національного технічного університету, Київського національного університету технології та дизайну, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національної металургійної академії України (м. Дніпропетровськ).

Наукові роботи оцінювала галузева конкурсна комісія у складі:

Голова галузевої конкурсної комісії – Зоряна Герасимчук, перший проректор, доктор економічних наук, професор Луцького НТУ;

Члени галузевої конкурсної комісії:

1. Віктор Марчук – доктор технічних наук, професор Луцького НТУ – заступник голови галузевої конкурсної комісії;

2. Тетяна Єрко – заступник директора ДП Волиньстандартметрологія;

3. Василь Ларшин – доктор технічних наук, професор Одеського національного технічного університету;

4. Михайло Пилипець – доктор технічних наук, професор Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя;

5. Анатолій Ткачук – кандидат технічних наук Луцького НТУ – секретар.

За результатами конкурсу усі студенти отримали сертифікат учасника, а керівники наукових робіт отримали подяки за кваліфіковану підготовку студента.

Переможці конкурсу:

І місце – Марина Стародуб, керівник Валентин Синиця, кандидат технічних наук, доцент, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»;

ІІ місце – Євгеній Лихо, керівники Оксана Динник, кандидат технічних наук, старший викладач; Вільям Залога, доктор технічних наук, професор, Сумський державний університет;

ІІ місце – Артем Мацерук, керівник Юрій Добровольський, кандидат технічних наук, старший викладач, Буковинський державний фінансово-економічний університет (м. Чернівці);

ІІІ місце – Вікторія Турик, керівники Валентина Ткачук, кандидат технічних наук, доцент; Оксана Речун, кандидат економічних наук, доцент, Луцький національний технічний університет;

ІІІ місце – Гілязітдінова Ганна Салімівна, керівник Мєдвєдєва Наталя Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, Національний авіаційний університет (м. Київ);

ІІІ місце – Анастасія Охременко, керівник Олександр Дащенко, доктор технічних наук, професор, Одеський національний політехнічний університет.

Вітаємо переможців!

Юрій Лапченко,