10 грудня 2021 р. викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ спільно з Кременецькою академією гуманітарно-педагогічних наук імені Т.Г. Шевченка провели VІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення».

Організаторами були: від ЛНТУ - професор кафедри Чижик В.В., від академії - завідувач кафедри теоретико-біологічних основ фізичного виховання, доцент Божик М.В.

конференція

У роботі конференції взяли участь представники  Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України, Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова тощо.

Приємно зазначити, що цього року взяли участь у конференції більше 70 молодих науковців з різних закладів освіти. Тематика та рівень наукових розробок відповідав найактуальнішим практичним викликам та науковим проблемам, які стоять перед медико-біологічними проблемами фізичного виховання різних груп населення на сьогодні.

Робота конференції проходила в наступних напрямках:

• Фізіологічні, медичні та психологічні аспекти фізичного виховання різних груп населення
  • Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту в різних типах закладів освіти.
  • Фізична терапія, ерготерапія, фізична реабілітація та спеціальна освіта.

Учасникам VІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медико-біологічні проблеми фізичного виховання різних груп населення» бажаємо нових ідей, невичерпної енергії, сили і натхнення в реалізації свого потенціалу!

Кафедра фізичної культури, спорту та здоровя