16 січня стартувало голосування за кращі стартапи, що народилися з моменту повномасштабного вторгнення рф.

dev.ua спільно з Project Ukraine розшукали півсотні стартапів, які полегшують життя українців під час війни та  допомагають переживати складні часи.

Серед них, участь у конкурсі взяв проект доцента кафедри комп‘ютерних наук Юрія Лук‘янчука та доцента кафедри ІПЗ Олени Суринович - «QR + 3D», які є учасниками проекту "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project).

проектпроект

Наша команда на чолі із Юрієм Лук’янчуком боролася за першість, де винагородою був Starlink, а 5 проєктів, які мали шанси набрати найбільше голосів, отримували можливість запітчити свою розробку перед американськими інвесторами.

Власне, наш проект і потрапив у п’ятірку кращих і виборов можливість бути представленим перед інвесторами.

проектпроектпроект

В цілому у голосуванні взяли участь 1546 людей, які обирали переможця серед 54 учасників. Фінал конкурсу та його результати були представлені на онлайн зустрічі учасників із організаторами заходу.

Вітаємо Юрія Лук'янчука із виходом у фінал та здобуте третє місце у конкурсі, бажаємо успішного представлення проекту серед іноземних інвесторів та реалізації подальших креативних задумів!