Важливим елементом реалізації освітньої програми «Агроінженерія» у ЛНТУ є залучення професіоналів-практиків та експертів галузі для здійснення освітнього процесу. Так, під час вивчення ОК «Сільськогосподарські машини та знаряддя» до поглиблення практичних навичок здобувачів шляхом проведення практичних занять залучався заступник керівника департаменту аграрного виробництва ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» Руслан Ференц.

У межах практичної роботи «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань зерно-тукової сівалки» студентам представили конструкцію та особливості будови сівалки KINZE 3600.

Агроінженерія

Поглиблення знань за практичною роботою «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань просапних сівалок» відбувалось на основі машин даного класу Väderstad Tempo F8 та Kverneland Monopill SE.

Агроінженерія

За практичною «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань штангового обприскувача» студенти ознайомились із особливістю будови, роботи, регулювань та підготовки до зберігання самохідного оприскувача фірми  John Deere.

Агроінженерія

У межах практичних «Вивчення будови, технологічного процесу роботи та основних регулювань жаток зернозбиральних комбайнів» і «Вивчення будови, технологічного процесу роботи зернозбирального комбайну та основних регулювань молотильних апаратів зернозбиральних комбайнів» студенти удосконалили свої знання із будови та регулювань зернозбирального комбайна New Holland TR та особливостей його переобладнання під збирання кукурудзи.

Агроінженерія

Вивчили особливості будови зернової та кукурудзяної жатки, якою комплектуються дані комбайни. Із роботою останньої ознайомились безпосередньо у польових умовах збирання врожаю кукурудзи.

Агроінженерія

Використання викладачами кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А. Хайліса досвіду і знань професіоналів-практиків дозволяє забезпечити належний рівень формування у здобувачів вищої освіти за ОПП фахових компетентностей із профільних дисциплін.

Колектив кафедри висловлює щиру вдячність керівництву ТзОВ «ВОЛИНЬ-ЗЕРНО-ПРОДУКТ» загалом та Руслану Ференцу за плідну співпрацю у підготовці фахівців.

Кафедра агроінженерії