Студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» та 242 «Туризм і рекреація» протягом січня-лютого пройшли професійну практику в Health Resort & Medical SPA Panorama Morska (Польща).

Майбутні фахівці сфери обслуговування ОП «Готельно-ресторанна справа», ОП «Туризм» мали можливість працювати на рецепції, помічником кухаря, офіціантом, барменом, працівником зони Spa & Wellness, аніматором, фахівцем з кейтерингу тощо.

ТуризмТуризм

Переваги, які виокремили студенти за час проведення практики наступні:

1. Ярославець - це мальовнича туристична місцевість, розміщена безпосередньо біля Балтійського моря, згадки про яку сягають ще 16 століття. Колись це було рибальське село, потаємним багатством якого вважався янтар. Сьогодні це місце приваблює до себе чудовим заходом сонця, чистою водою середнього узбережжя і численними розвагами.

2. Health Resort & Medical SPA Panorama Morska (Польща) має найкращий аквапарк на Балтійському морі.

3. На практиці ознайомилися із Аква-аеробікою, як інтенсивним тренуванням у воді, яке, перш за все, є великим задоволенням та допомагає розслабитися і спалити калорії.

4. Попрактикувалися у скандинавській ходьбі. Надзвичайно модна форма спорту в останні роки, яка має багато прихильників як серед старших, так і серед молодих людей. Цей легкий вид спорту сприятливо впливає на багато різних захворювань, і вам не потрібні спеціальні навички, щоб практикувати його і бути особливо спортивним.

5. Відкрили для себе особливості роботи санаріуму. Це поєднання тропікального купання, парової лазні і купання в теплому повітрі, яке дозволить повною мірою розслабитись і відпочити, під час перебування у комплексі.

ТуризмТуризмТуризмТуризмТуризм

Поза практикою студенти мали змогу безкоштовно відвідувати аквапарк, спортивні поля, оздоровчий майданчик, фітнес, фуршети.

ТуризмТуризм

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи