Професор ЛНТУ Наталія Вавдіюк взяла участь в навчанні керівників за програмою «Жінки в лідерстві організацій» в другій фазі проєкту GIZ «Professional Civil Service and TVET in the Eastern Partnetrship Countries». Захід відбувався впродовж 30 травня - 3 червня 2023 року в м. Берлін (Німеччина).

менеджментменеджмент

Про комунікації спілкування жінок-лідерів та стилі лідерства провела воркшоп проф., д-р Андреа Реммеле. Введення в індивідуальні та колективні джерела влади здійснила проф. з організації, стратегії та лідерства, доктор філософії Йоганн Майер. Розглянуте концептуальне, а також практичне розуміння керівництва та лідерства в публічному управлінні, перспективи лідерства з владою і впливом у різних секторах. Реалізували завдання симуляційної гри xChange в лідерстві змін команди: сформували загальну стратегію з використанням набору тактик для досягнення цілей.

Проведена експертна дискусія з Вебке Вейгер – радницею, керівницею цифрової лабораторії соціальних рішень при Федеральному міністерстві праці та соціальної політики (BMAS Німеччини) про публічне управління та цифрове лідерство.

менеджментменеджментменеджмент

На сесії з адаптивного лідерства з Латіцею Томашич Кікерт, викладачкою глобального адаптивного лідерств з Гарвард Кеннеді школи державного управління визначили відмінності між лідерством і владою та управлінням; лідерство, засноване на цінностях; авторитет, влада, гендерні соціальні очікування. Розглянули керівництво з позицій різного ступеня офіційних повноважень; функціональності проти системності та дисфункцій державного сектору; причини опору змінам збитків проведення таких змін. Визначені стратегії подолання опору змінам: картуванням зацікавлених сторін для діагностики лідерства. Реалізовані концепції «Лідерство навиворіт» з формування методів особистісного лідерства та практик в публічному управлінні.

Крім того, були обговорені та застосовані на власних прикладах теми соціальних конструктів, які впливають на здатність проявити повний лідерський потенціал, включаючи стать, ідентичність, приналежність і лояльність. Визначена різниця між феміністським лідерством і лідерством жінок. Підготовлені інструменти, необхідні для керівництва та управління ризиками і потенційними кризами, пов'язаними з впровадженням змін. В ході групової роботи діагностовані проблеми лідерства, як потенційних перешкод, визначені ресурси, необхідні для практики лідерства в організації.

менеджментменеджментменеджмент

Кафедра менеджменту