В ЛНТУ відбулося планове засідання вченої ради. П’ять основних питань цього разу розглянули члени колегіального органу, обговоривши актуальні теми щодо розвитку ЗВО.

Передусім, про стан профорієнтаційної роботи ЛНТУ та забезпечення нового набору студентів доповіла відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Бандура. Вона акцентувала увагу на ефективній взаємодії між усіма ланками в університеті, що дозволяє на гідному рівні залучати потенційних абітурієнтів до ЛНТУ, здійснювати результативну профорієнтаційну роботу та реалізовувати цілий спектр креативних проектів для молоді.

вчена рада

Ірина Бандура прозвітувала про низку проведених заходів для молоді у стінах ЛНТУ, зустрічі профорієнтаційної команди ЗВО у різних куточках Волині та за її межами, вдосконалення інформаційних ресурсів для отримання належної інформації абітурієнтами (сайт ЛНТУ, чат-бот, соцмережі тощо), посилення іміджевої та промоційної діяльності та ін. Окрім того, із 1 червня в ЛНТУ стартуватиме робота студентської приймальної комісії, у рамках якої самі студенти зможуть консультувати вступників та допомагати їм зробити правильний вибір майбутнього.

вчена рада

Про розвиток партнерських відносин ЛНТУ із зовнішніми стейкхолдерами розповів проректор з НПР та досліджень Олег Заболотний. За його словами, співпраця зі стейкхолдерами в університеті відбувається на усіх рівнях, від кафедр та відділів до вищої ланки керівництва ЛНТУ. Проректор відзначає, що стейкхолдери активно долучаються до вдосконалення освітнього процесу, дають вагомі поради та активно залучають студентів до проходження практики, працевлаштування та якісного підвищення професійних компетенцій. А крім того, зі стейкхолдерами працюють у навчально-науковому центрі «Volyn Business Hub», де взаємодія із партнерами вибудовується завдяки курсам підвищення кваліфікації, принципам дуальної освіти та налагодження комунікації між стейкхолдерами та студентами. У цьому контексті ЛНТУ продовжує напрацьовувати нові перспективні плани та реалізовувати конкретні проекти задля посилення партнерства.

вчена рада

Щодо виконання концепції іншомовної освіти ЛНТУ розповіла проректор з НПР та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко. Вона поінформувала про заходи, які сприяють успішній реалізації концепції іншомовної освіти. Серед них: організаційні, науково-методичні та матеріально-технічні. Кожен із напрямків, відповідно, містить завдання щодо покращення володіння мовою студентів та організації якісного навчання.

Завершилося засідання вченої ради розглядом виконання ухвал та обговоренням інших робочих питань.