16 лютого представники кафедри маркетингу доцент Олег Ковальчук та завідувач кафедри Ірина Лорві, разом з відповідальним секретарем приймальної комісії Іриною Бандурою, провели онлайн зустріч – презентацію ЛНТУ учням одинадцятих класів ліцеїв Маневицької територіальної громади.
![маркетинг](/sites/default/files/inline-images/image_2023-02-16_16-58-03.png)
![маркетинг](/sites/default/files/inline-images/image_2023-02-16_17-01-21.png)
Зокрема, учням було продемонстровано, що ЛНТУ - це не лише 7 факультетів і десятки освітніх програм, а насправді ЛНТУ – це новаторський патріотичний настрій, це згуртований колектив студентів та викладачів, це багатогранний розвиток, який постійно набуває нових форм та барв.
Переконані, що учні, які відвідали презентацію, відчули та перейнялися цим настроєм і незабаром поповнять студентську сім’ю нашого університету!
![маркетинг](/sites/default/files/inline-images/image_2023-02-16_17-01-52.png)
![маркетинг](/sites/default/files/inline-images/image_2023-02-16_17-02-12.png)
Кафедра маркетингу