Програма практики APOLLO e.V. 2020 online для майбутніх агроінженерів

15 вересня на машинобудівному факультеті для студентів спеціальності 208 Агроінженерія розпочалася 7-ми тижнева програма практики APOLLO e.V. 2020 online.

У зв’язку із світовою пандемією, цього року були скасовані очні програми практики. Однак представники програми практики APOLLO розробили для бажаючих студентів онлайн програму.

Альтернативна програма стартувала 15 вересня і представлятиме 7 лекцій у відео форматі, які розглядатимуть різні аспекти сільського господарства в Німеччині. Тема сьогоднішньої лекції «Введення в сільське господарство Німеччини». Періодичність випуску відео лекцій один раз на тиждень. Їх читатимуть за посиланням з Німеччини: фермери та фахівці окремих галузей. Відео будуть німецькою, але з українськими субтитрами.

Так, лекції не замінять реальних практик, але вони допоможуть студентам бути ще більш готовими наздогнати практику в 2021/2022 навчальному році і загалом розширити свій кругозір.