Ректор ЛНТУ Ірина Вахович підписала меморандум про співпрацю з ТзОВ «Наукові Публікації», яка є лідером у сфері наукового консалтингу та наукометрії на теренах України.

Пріоритетом компанії є розвиток сфери науки через консалтингову допомогу вченим, науковим організаціям та провідним ЗВО.

меморандуммеморандум

Під час зустрічі було обговорене питання просування наукових журналів Луцького національного технічного університету у міжнародні бази даних Scopus та Web of Science, шляхи покращення наукометричних показників, підвищення рівня впізнаваності та рейтингів як загалом, так і окремих викладачів.

Майбутня співпраця обіцяє бути плідною, підвищити наукові позиції університету та сприяти розвитку публікаційної діяльності в Україні!

меморандум