26 лютого на базі Українського католицького університету відбулася зустріч-нарада ректорів українських університетів.

Тема обговорення: «Турбота про психічне здоровʼя у закладах вищої освіти».

До заходу долучилася ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович

Ректор

Організаторами наради виступили: Всеукраїнська програма ментального здоровʼя за ініціативи Олени Зеленської, Координаційний центр психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України, Міністерство освіти і науки, Український католицький університет.

35 ректорів провідних українських університетів впродовж дня в стінах УКУ обговорювали те, як плекати психічне здоровʼя в освітніх закладах, яка роль вишів у зціленні ран війни та розбудові послуг у сфері охорони психічного здоровʼя.

РекторРекторРектор

Крім того, ректори обговорили створення в університетах програм турботи про психічне здоровʼя студентів, працівників, відповідні курси для викладачів, служби психічного здоровʼя тощо. З часом організатори планують влаштувати додаткові навчання, які підтримуватимуть розвиток в цій сфері та розбудову в закладах вищої освіти цілісної системи турботи про психічне здоров’я.

РекторРекторРектор