Ректор ЛНТУ Ірина Вахович прозвітувала про хід реалізації Стратегії розвитку університету перед вченою радою ЗВО.

«Ми переживаємо відверто нелегкий час і, дякуючи нашим захисникам, ми маємо можливість далі працювати, докладати максимум зусиль для того, щоби мати сучасний, прогресивний університет. Тому Стратегія розвитку в нас реалізується успішно, незалежно від зовнішніх обставин і загроз», - наголосила ректор, розпочинаючи доповідь.

Вчена рада

Ірина Вахович зазначила, що Стратегічною метою є створення потужного, висококонкурентного, вільного та комфортного освітньо-наукового простору, інноваційного «полюсу росту» Волині, що реалізує формулу «освіта-наука-бізнес-влада».

Ректор акцентувала увагу на основних цілях Стратегії і детально результативність діяльності колективу, на шляху досягнення цілей.

Мова йшла, зокрема, про: нарощення наукового потенціалу університету; ефективний менеджмент університету та кожної його ланки; комплексну інфраструктурну модернізацію корпусів, лабораторій; створення середовища для розвиту інноваційного підприємництва; створення комфортного та сприятливого соціально-психологічного клімату в колективі; формування авторитетного іміджу університету та розвиток партнерства на регіональному, національному та міжнародних рівнях; системну модернізацію профорієнтаційної роботи.

Вчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

У своїй промові ректор розповіла про реконструкцію гуртожитку на вул.Софії Ковалевської, ремонт навчальних корпусів та реконструкцію корпусу «Меридіан», проектну та міжнародну діяльність, посилення наукового потенціалу, збільшення кількості студентів та вдосконалення освітнього процесу, роботу приймальної комісії та, зокрема, студентської приймальної тощо.

Цьогоріч до Стратегії додалася ще одна ціль – ціль на перемогу. «Ми той осередок, який робить багато для того, щоб наблизити перемогу, допомагати тим, хто цього потребує», - наголосила ректор, розповідаючи про волонтерський напрям діяльності колективу ЛНТУ, надання всебічної підтримки ЗСУ та цивільним громадянам нашої держави.

Вчена радавчена радавчена радавчена радавчена радавчена рада

Підсумувала виступ Ірина Вахович, акцентувавши увагу на завданнях, які необхідно виконати цьогоріч. Це уточнення напрямів стратегічного розвитку ЛНТУ відповідно до цілей сталого розвитку. Вона подякувала колективу за злагоджену і результативну діяльність і наголосила: «Успіх університету – це спільна робота».