Ректор ЛНТУ вручила ДСНС-никам сертифікати про проходження курсу роботи з БПЛА

Завершився курс підготовки фахівців з пілотування БПЛА літакового типу на базі Луцького національного технічного університету для працівників Головне управління ДСНС України у Волинській області. Курс проводився на безоплатній основі, фахівцем кафедри прикладної математики та механіки Олексієм Приходьком спільно із тренувально-навчальним центром «Тернове поле».

фото

Так, по завершенню курсу ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила сертифікати та наголосила на плідності та перспективності співпраці обох структур.

фотофотофото

Зазначимо, що курс складався із двох частин:

теоретична підготовка (конструкції БПЛА, принципи польоту, принципи керування. Контролери польоту (автопілоти), електроніка найпростішого БПЛА, системи відеозв’язку та керування, антени, акумулятори та їх обслуговування);

Фото

практична підготовка (польоти в симуляторі (обов’язково для кількох різних типів літаків, відпрацювання нештатних ситуацій, конфігурування автопілота).

Фото