Ректор ЛНТУ вручила ДСНС-никам сертифікати про проходження курсу роботи з БПЛА
Завершився курс підготовки фахівців з пілотування БПЛА літакового типу на базі Луцького національного технічного університету для працівників Головне управління ДСНС України у Волинській області. Курс проводився на безоплатній основі, фахівцем кафедри прикладної математики та механіки Олексієм Приходьком спільно із тренувально-навчальним центром «Тернове поле».
Так, по завершенню курсу ректор ЛНТУ Ірина Вахович вручила сертифікати та наголосила на плідності та перспективності співпраці обох структур.
Зазначимо, що курс складався із двох частин:
теоретична підготовка (конструкції БПЛА, принципи польоту, принципи керування. Контролери польоту (автопілоти), електроніка найпростішого БПЛА, системи відеозв’язку та керування, антени, акумулятори та їх обслуговування);
практична підготовка (польоти в симуляторі (обов’язково для кількох різних типів літаків, відпрацювання нештатних ситуацій, конфігурування автопілота).