Ректор ЛНТУ виступила спікером на форумі із цифровізації
Делегація Луцького національного технічного університету стала учасниками регіональної конференції «Digital Volyn: цифрові громади». Захід відбувся 8 листопада, в рамках українського тижню регіональної цифрової трансформації «Digital Regions Week».
Так, до складу делегації ЛНТУ, яка взяла участь у конференції, увійшла ректор університету Ірина Вахович, декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук, а також представники кафедри комп‘ютерної інженерії та кібербезпеки.
Відтак, головним організатором та модератором заходу стала Вікторія Левчук, заступниця голови ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
Із доповідю щодо цифровізації закладів вищої освіти, зокрема діджитал трансоформацію Луцького національного технічного університету, виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона розповіла про технічне оновлення веб-сайту ЛНТУ, створення чат-боту «Все про всуп», онлайн-систему навчання з допомогою платформ Moodle та Classroom, а також, активне використання соцмереж та комунікаційних онлай-каналів.
Загалом, конференція відбулася у форматі декількох дискусійних панелей, виступів представників ОТГ щодо цифровізації їхніх громад, а також спічі представників бізнесу з приводу актуальності діджиталізації у сучасних сферах діяльності.