У Луцькому національному технічному університеті відбулися збори трудового колективу. Основними темами обговорення стали забезпечення безпеки на період навчального року, а також підвищення якості освіти й науки в ЛНТУ, в рамках реалізації Стратегії розвитку університету.

«Ми розпочинаємо навчальний рік. Він дуже відрізняється від попередніх і головна причина – це війна. Вона вносить величезні корективи в організацію навчального процесу, тому ми сьогодні зібралися, аби обговорити нові ідеї щодо того, як влаштувати цей процес і зробити його, перш за все, безпечним», - наголошує ректор Ірина Вахович.

зборизборизборизборизборизбори

За її словами, надзвичайно важливо здійснювати навчання здобувачів саме в очному форматі, задля ефективної підготовки майбутніх фахівців. Безпекова ситуація на Волині поки дозволяє це реалізувати, а колектив університету, своєю чергою, намагається робити усе, аби у стінах ЗВО студентам було комфортно та безпечно.

Окрім того, Ірина Вахович розповіла колективу про хід реалізації Стратегії розвитку університету на 2021-2026 роки. Вона прозвітувала про діяльність ЗВО за вісьмома основними цілями та наголосила на тих результатах, яких уже вдалося досягнути у напрямку підвищення конкурентоспроможності ЗВО, покращення якості освіти, підвищення показників у науковій діяльності, інфраструктурних змін, кадрового потенціалу, міжнародної співпраці тощо.

зборизборизборизборизборизбори

У ході засідання, члени трудового колективу окреслили основні перспективи діяльності та шляхи розвитку ЗВО. А у форматі живої дискусії поділилися власними пропозиціями та ідеями для подальшого втілення у життя.

зборизборизборизборизборизборизборизборизборизбори