Студенти першого курсу спеціальностей «Електроніка» та «Телекомунікації та радіотехніка» побували з екскурсією у Луцькій обласній філії Національної суспільної телерадіокомпанії України – у редакції та студії каналу «Суспільне Луцьк».

телебачення

Разом з начальником відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксаною Климовець, доцентом кафедри ЕТ Петром Баховським та асистентом Наталією Якимчук оглянули студію прямих ефірів телеканалу, ознайомилися з обладнанням для створення та транслювання передач у цифровому форматі, оцінили роботу команди редакторів, режисерів, операторів та журналістів.

телебаченнятелебаченнятелебачення

Студентам цікаво було спробувати себе в ролі ведучих та дізнатися особливості створення новин в надзвичайних ситуаціях.

Дякуємо колегам журналістам та фахівцям технічної ланки забезпечення телетрансляцій за цікаву та змістовну екскурсію та корисні поради для наших здобувачів щодо професійного становлення!

телебаченнятелебаченнятелебаченнятелебачення

Кафедра електроніки та телекомунікацій