Студенти першого курсу спеціальностей «Електроніка» та «Телекомунікації та радіотехніка» побували з екскурсією у Луцькій обласній філії Національної суспільної телерадіокомпанії України – у редакції та студії каналу «Суспільне Луцьк».
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-15%20%282%29.jpg)
Разом з начальником відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксаною Климовець, доцентом кафедри ЕТ Петром Баховським та асистентом Наталією Якимчук оглянули студію прямих ефірів телеканалу, ознайомилися з обладнанням для створення та транслювання передач у цифровому форматі, оцінили роботу команди редакторів, режисерів, операторів та журналістів.
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-14%20%282%29.jpg)
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-14.jpg)
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-15.jpg)
Студентам цікаво було спробувати себе в ролі ведучих та дізнатися особливості створення новин в надзвичайних ситуаціях.
Дякуємо колегам журналістам та фахівцям технічної ланки забезпечення телетрансляцій за цікаву та змістовну екскурсію та корисні поради для наших здобувачів щодо професійного становлення!
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-17.jpg)
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-17%20%282%29.jpg)
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-16.jpg)
![телебачення](/sites/default/files/inline-images/photo_2022-12-02_11-15-16%20%282%29.jpg)
Кафедра електроніки та телекомунікацій