Кафедра архітектури та дизайну 14 лютого 2023 року провела відкриту онлайн-зустріч зі стейкхолдерами освітньої програм (ОП) щодо обговорення освітньої програми «Дизайн» для підготовки другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 022 «Дизайн».

На зустрічі були присутні представники роботодавців: Ірина Жичук – директорка студії «Партизан»; Василь Цапюк – директор рекламної виробничої компанії Тенета; Людмила Місків – директорка фірми Місків Студіо.

Академічну спільноту представляли: Пашкевич Калина Лівіанівна - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри мистецтва та дизайну костюма Київського національного університету технологій та дизайну; Божко Тетяна Олександрівна - доцент кафедри графічного дизайну Київського національного університету культури і мистецтв.

обговорення

Серед викладачів кафедри участь в обговоренні взяли: Пасічник Оксана Степанівна - в.о завідувача кафедри архітектури та дизайну; Пустюльга Сергій Іванович - д.т.н, професор кафедри архітектури та дизайну; Скляренко Наталія Владиславівна - канд. мист., доцент кафедри архітектури та дизайну; Дудка Роксолана Олександрівна - канд. мист., доцент кафедри архітектури та дизайну; Бондарчук Юлія Сергіївна - канд. мист., доцент кафедри архітектури та дизайну, гарант освітньої програми «Дизайн» на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Учасниками заходу стали студенти та здобувачі вищої освіти: Химка Вікторія - здобувачка магістерського рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 022 Дизайн; Панасюк Ірина - здобувачка магістерського рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 022 Дизайн; Юноша Софія - здобувачка магістерського рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 022 Дизайн; Самчук Володимир Петрович - здобувач магістерського рівня вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 022 Дизайн; Самостян Віктор Русланович - здобувач магістерського рівня вищої освіти заочної форми навчання спеціальності 022 Дизайн та Шинкар Анастасія - голова студради ФАБД ЛНТУ, здобувачка бакалаврського рівня вищої освіти денної форми навчання спеціальності 022 Дизайн (3-й курс).

обговорення

Гарант освітньої програми (Юлія Бондарчук) презентувала освітню програму присутнім та розповіла про мету, фокусування, унікальність, особливості, структурну побудову та наповнюваність програм освітніми компонентами. Під час громадського обговорення звернули увагу на такі критерії якості освітньої програми:

-відповідність освітніх компонентів програмним результатам навчання;

-відповідність освітніх компонентів визначеним компетентностям;

-організація навчання через дослідження;

-якості практичної підготовки дизайнера;

-відповідність освітньої програми сучасним тенденціям ринку праці.

Під час обговорення проєкту освітньої програми «Дизайн» були висунуті пропозиції щодо її вдосконалення, а також прозвучали схвальні відгуки на позитивних моментах щодо пропозиції основних освітніх компонент, які забезпечують компетентності та програмні результати освітньої програми.

У підсумку, гарант та члени групи забезпечення освітньої програми взяли до уваги зауваження стейкхолдерів, колег та студентів з перспективою розгляду питань щодо удосконалення ОП «Дизайн» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Кафедра архітектури та дизайну