Ефективна робота сучасного економіста та управлінця персоналом пов’язується з використанням сучасних інформаційних систем і технологій. Приємно, що на українському ринку спеціалізованого програмного забезпечення активно розвивається національна компанія HURMA System (https://hurma.work/), яка пропонує сучасний повністю вітчизняний ІТ-продукт для сфери рекрутингу персоналу та HR.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/8563332F-4464-4243-A20C-07962F64813C.jpeg)
26 квітня 2023 року представник компанії HURMA System Олександра Скиба провела практичне заняття для викладачів кафедри економіки, студентів бакалаврату освітніх програм «Економіка» та «Управління персоналом та економіка праці», а також магістратури за освітньою програмою «Економіка», які вивчають багато навчальних дисциплін, де важливо мати інформаційно-комунікативні компетентності, зокрема, Інформаційні системи і технології в економіці, Цифрова економіка, Мотивація персоналу, Розвиток персоналу.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/AE2B7D2D-F4E2-4F84-ADFD-57C3B6B40A61.jpeg)
Протягом заняття було отримано багато цікавої інформації про сучасні можливості інформаційної системи HURMA System:
- HR dashboard: вся інформація про компанію на одному екрані;
- Автоматизація зі штучним інтелектом;
- Організаційна структура компанії;
- Особистий кабінет для кожного працівника;
- Автоматизація HR-запитів та відсутностей працівників;
- Оцінка продуктивності персоналу;
- Отримання зворотного зв’язку від працівників;
- Система сповіщення працівників (сайт, месенджери);
- Розрахунок зарплати працівників.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/32DF1BFE-B371-496E-B53B-51EE5B6C5ACD.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/7DC8E100-6153-4EB2-AD06-374786D07901.jpeg)
Система HURMA суттєво спрощує роботу з основними HR-задачами, містить весь необхідний функціонал, щоб управлінці персоналом змогли приділити увагу головному – людям, адже дозволяє забезпечити:
- Простий та швидкий найм;
- Відстеження повної інформації про кандидатів;
- Ведення бази працівників;
- Створення автоматизованої звітності та аналітики процесів;
- Ведення комунікації із командою;
- Захист даних та призначення доступів співробітників.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/5515848F-C9B7-4A8E-9D84-1A97023ACB1C.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/51A37755-433A-41E0-A72C-2E87AAC175CD.jpeg)
Важливим елементом даної системи є можливість автоматизації задачі «Управління цілями і ключовими результатами» (OKR), що дозволяє зробити цілі компанії більш прозорими та зрозумілими для працівників і передбачає можливість реалізації ряду функцій:
- Встановлення цілей для всієї компанії чи команди;
- Відстеження результатів;
- Зрозумілий алгоритм досягнення цілей;
- Зручний інструмент для делегування;
- Видимий прогрес.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/0EE81F26-B6D1-4ADA-81EA-D59C77276C7F.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/CC4F95B4-76B7-4284-9E6C-16629902F364.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/FB344CDD-4453-4B08-B555-0D4A1047E671.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/B0BD28FB-462A-466B-83EA-25CB5926F4E0.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/323DCF39-D5DC-4A3B-96DA-C6C6C809C2B6.jpeg)
Програма також дозволяє проводити комплексну HR-аналітику та статистика процесів компанії, автоматизовує збір статистики з HR та рекрутингу, зберігає усі дані в одній безпечній системі, що оптимізує час на їх збір і обробку.
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/5D7BD427-C3BD-4C84-A1DD-A2E773771834.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/EDC8ABD3-0712-4171-BEFA-AD17C2566E5F.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/F369625B-9AD7-4C11-9D30-36F819317F73.jpeg)
![Економіка](/sites/default/files/inline-images/78945E06-A0B3-420F-B029-840615BC670A.jpeg)
За підсумками заняття, студенти і викладачі кафедри економіки отримали відповіді на усі додаткові питання щодо різних функціональних можливостей програми HURMA System.
Дякуємо Олександрі Скибі за цікаве практичне заняття та налаштовані на подальшу активну співпрацю з компанією HURMA System для використання у навчальному процесі можливостей даної української сучасної інформаційної системи.
Завідувач кафедри економіки
Олександр Шубалий