Ефективна робота сучасного економіста та управлінця персоналом пов’язується з використанням сучасних інформаційних систем і технологій. Приємно, що на українському ринку спеціалізованого програмного забезпечення активно розвивається національна компанія HURMA System (https://hurma.work/), яка пропонує сучасний повністю вітчизняний ІТ-продукт для сфери рекрутингу персоналу та HR.

Економіка

26 квітня 2023 року представник компанії HURMA System Олександра Скиба провела практичне заняття для викладачів кафедри економіки, студентів бакалаврату освітніх програм «Економіка» та «Управління персоналом та економіка праці», а також магістратури за освітньою програмою «Економіка», які вивчають багато навчальних дисциплін, де важливо мати інформаційно-комунікативні компетентності, зокрема, Інформаційні системи і технології в економіці, Цифрова економіка, Мотивація персоналу, Розвиток персоналу.

Економіка

Протягом заняття було отримано багато цікавої інформації про сучасні можливості інформаційної системи HURMA System:

- HR dashboard: вся інформація про компанію на одному екрані;

- Автоматизація зі штучним інтелектом;

- Організаційна структура компанії;

- Особистий кабінет для кожного працівника;

- Автоматизація HR-запитів та відсутностей працівників;

- Оцінка продуктивності персоналу;

- Отримання зворотного зв’язку від працівників;

- Система сповіщення працівників (сайт, месенджери);

- Розрахунок зарплати працівників.

ЕкономікаЕкономіка

Система HURMA суттєво спрощує роботу з основними HR-задачами, містить весь необхідний функціонал, щоб управлінці персоналом змогли приділити увагу головному – людям, адже дозволяє забезпечити:

- Простий та швидкий найм;

- Відстеження повної інформації про кандидатів;

- Ведення бази працівників;

- Створення автоматизованої звітності та аналітики процесів;

- Ведення комунікації із командою;

- Захист даних та призначення доступів співробітників.

ЕкономікаЕкономіка

Важливим елементом даної системи є можливість автоматизації задачі «Управління цілями і ключовими результатами» (OKR), що дозволяє зробити цілі компанії більш прозорими та зрозумілими для працівників і передбачає можливість реалізації ряду функцій:

- Встановлення цілей для всієї компанії чи команди;

- Відстеження результатів;

- Зрозумілий алгоритм досягнення цілей;

- Зручний інструмент для делегування;

- Видимий прогрес.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

Програма також дозволяє проводити комплексну HR-аналітику та статистика процесів компанії, автоматизовує збір статистики з HR та рекрутингу, зберігає усі дані в одній безпечній системі, що оптимізує час на їх збір і обробку.

ЕкономікаЕкономікаЕкономікаЕкономіка

За підсумками заняття, студенти і викладачі кафедри економіки отримали відповіді на усі додаткові питання щодо різних функціональних можливостей програми HURMA System.

Дякуємо Олександрі Скибі за цікаве практичне заняття та налаштовані на подальшу активну співпрацю з компанією HURMA System для використання у навчальному процесі можливостей даної української сучасної інформаційної системи.

Завідувач кафедри економіки

Олександр Шубалий