Розширення освітньої співпраці: ЛНТУ заключив угоду з Нововолинським управлінням освіти

15 грудня, ректор Луцького національного технічного університету провела робочу зустріч із представниками управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Метою візиту було обговорення сфер співпраці та спільних напрацювань.

foto

Так, під час зустрічі, ректор ЛНТУ Ірина Вахович наголосила на необхідності інформування випускників закладів загальної середньої освіти про нові спеціальності, які ліцензує ЛНТУ, а також поглиблення співпраці між ЗВО та школами. Своєю чергою, керівник управління освіти Нововолинської міськради Сергій Мороз зауважив, що важливо давати можливість регіональним закладам різних рівнів здійснювати спільні науково-технічні дослідження, а також, проводити спільні заходи, курси, семінари, конференції тощо.

foto

По завершенню зустрічі, сторони заключили меморандум про співпрацю, узгодили сфери взаємодії та напрацювали ряд перспективних планів.