Сьогодні, 21.09.2023 року, на кафедрі цифрових освітніх технологій відбувся круглий стіл на тему: «ОП “Середня освіта. Інформатика”: особливості, виклики, перспективи». Захід провела гарант даної освітньої програми Юлія Мельничук.

ЦОТЦОТ

Відбувалася зустріч у змішаному форматі, аби усі здобувачі мали можливість долучитись до неї. У круглому столі взяли участь здобувачі, які навчаються на ОП «Середня освіта. Інформатика» усіх курсів. Долучились також завідувач кафедри Віталій Кабак та викладачі ОП.

ЦОТЦОТ

Протягом заходу здобувачів знайомили із ОП 2023 року, її особливостями та перспективами розвитку. Розглядали її структуру, деталізували незрозумілі моменти. Пояснювали роль гаранта на ОП та в навчальному процесі. Наголошували на студентоцентрованому підході до навчання на ОП та пояснювали здобувачам, як його реалізувати у повному обсязі та створити повноцінну індивідуальну освітню траєкторію. Також акцентували на впливі здобувачів на удосконалення освітньої програми.

ЦОТЦОТЦОТЦОТ

Під час проведення круглого столу також торкалися питань нормативної документальної бази ЛНТУ та коректного обрання вибіркової складової ОП як запоруки формування індивідуального освітнього маршруту.

Здобувачі були активними, ставили запитання, брали участь у дискусії. Захід вдався доволі плідним, розглянули надзвичайно багато запитань.

Юлія Мельничук, доцент кафедри ЦОТ