ЛНТУ славиться своїми спортсменами, які здобувають найвищі досягнення у різних видах спорту. Це висококласні легкоатлети, плавці, волейболісти, непереможні представники бойових видів спорту, метальники і ще безліч тих, хто присвятив своє життя спорту і представляють наш університет, наше місто та нашу країну на найпрестижніших спортивних аренах світу.

Студентський спорт – це основна складова розвитку молоді, її гарту як фізичного, так і духовного, виховання патріотичної і сильної, незламної та непереможної нації.

забігзабігзабігзабіг

Кафедра фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ робить усе можливе, аби передати цінний досвід, вміння і знання талановитим студентам і розвинути їхні можливості, відкрити неймовірний потенціал, завдяки якому наша держава має ким пишатися.

Сьогодні, у Міжнародний день студентського спорту, студенти та викладачі ЛНТУ здійснили символічний забіг, аби привернути увагу молодого покоління до важливості занять спортом як на рівні захоплення, так і на рівні вищих досягнень.

забігзабігзабігзабігзабігзабіг

Привітали учасників забігу декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій Галина Герасимчук та викладачі кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я Олександр Панасюк, Олег Гребік та Володимир Файдевич. Після урочистого підняття прапору та мотиваційного спічу, учасники рушили у святковий забіг стадіоном ЛНТУ.

Пишаємося нашими спортсменами і зичимо лише яскравих перемог у вільній Україні!

забігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабігзабіг