З 6 липня по 4 серпня в Університеті Вітовта Великого буде організовано літній курс литовської мови та культури 2024 (8 ECTS).

Міжнародні можливості

Протягом 4 тижнів учасники вивчатимуть один рівень литовської мови, відвідуватимуть соціокультурні лекції, пов’язані з литовськими студіями, відвідуватимуть кілька екскурсій та значну кількість культурних пам’яток.

Заявку можна подавати на курс у м. Каунас ЧИ м. Вільнюс.Також є можливість проходити курс онлайн, який є безкоштовним. А ті, хто відвідуватиме курс у Каунасі чи Вільнюсі, отримають стипендію в розмірі 825,00 євро для покриття витрат на проїзд, проживання та харчування.

Отримайте рекомендаційний лист, підтвердження вашого статусу(студент, викладач), заповніть анкету до 1 березня і до зустрічі в Литві!

Форму заявки та додаткову інформацію ви можете знайти насайті Балтійського літнього університету.

Потрібна допомога? Зв'яжіться з нами bsu@vdu.lt

Luck on your side!!!