Ще одна перемога студентів Луцького НТУ
на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

24 березня 2015 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Будівництво: автомобільні шляхи та аеродроми, мости і транспортні тунелі». На конкурс було представлено 11 студентських наукових робіт від представників провідних ВНЗ України зі вказаної  спеціальності міст Києва, Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Рівного.

Студенти Луцького НТУ групи БДН-42 (спеціальності «Автомобільні дороги та аеродроми») Андрій Бондар (науковий керівник Ярослав Панасюк) та Михайло Максимюк (науковий керівник Володимир Маліков) представили наукові доповіді із використанням презентацій та в процесі дискусії захистили результати своєї роботи. Андрій Бондар виступив з науковою роботою «Використання ґрунтів, укріплених цементом з додаванням пігментів різного кольору для будівництва велодоріжок, тротуарів та рекреаційних зон», а Михайло Максимюк виступив з доповіддю на тему «Визначення класифікаційного числа покриття жорсткого аеродромного покриття методом штампових досліджень із застосуванням факторного аналізу».

За результатами роботи науково-практичної конференції  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Будівництво: автомобільні шляхи та аеродроми, мости і транспортні тунелі» студент Андрій Бондар зайняв ІІ місце і отримав відзнаку «Диплом другого ступеня».

Ярослав Панасюк,
асистент кафедри автомобільних доріг