На факультеті митної справи, матеріалів та технологій відбувся студентський брейн-ринг. Його тематика обрана не даремно, адже сьогодні у світі відзначають  Міжнародний день захисту прав споживачів.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

«Знати все неможливо, але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі - не обійтися. Тож сьогодні ми перевіримо чи знаєте ви свої права як споживачі»,- наголосила, розпочинаючи захід ведуча батлу.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася декан ФММТ Валентина Ткачук.

«Ми щорічно намагалися проводити наш брейн-ринг, утім минулого року нам завадив початок повномасштабної війни. Цього року ми хочемо відновити нашу традиційну зустріч - битву інтелектуалів, оскільки права споживача - це та тема, яка цікава усім спеціальностям без вийнятку. Я впевнена, що сьогодні будуть правильні відповіді, тому старайтеся, будьте уважними і хай переможе найсильніший»,-наголосила декан.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

За круглими столами цього дня об’єдналися студенти різних спеціальностей факультету, але усі вони згуртовані у вивченні законодавства у сфері захисту прав споживачів. Тож і питання для учасників інтелектуального батлу стосувалися саме цієї теми, яка дозволяє максимально захистити права споживачів різноманітних послуг та товарів.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг

За результатами брейн-рингу, суддівська колегія, у складі заступників декана Оксани Речун та Ігоря Дударєва, відзначила команди-переможниці почесними призами. Вони відзначили високий рівень знань студентів, які успішно відобразилися в інтелектуальному конкурсі та подякували їм за цікаву ініціативу, креативно проведений захід та активну участь у студентському житті. Тож команди отримали символічні брендовані подарунки із факультетськими маркуваннями і, звичайно, усі разом зробили спільну світлину на згадку.

Брейн рингБрейн рингБрейн рингБрейн ринг