На факультеті митної справи, матеріалів та технологій відбувся студентський брейн-ринг. Його тематика обрана не даремно, адже сьогодні у світі відзначають Міжнародний день захисту прав споживачів.
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/0148D47D-8D06-4249-994A-96041680E7B6.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/C9C8F77B-114A-4138-A398-8B90A95985C8.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/E43FEBBF-0B0F-4642-9517-42AE11587CD6.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/F6B16EB5-5125-445D-8CD4-6A3C385E8210.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/85BC6126-7101-41B4-AE16-18CC15F0167E.jpeg)
«Знати все неможливо, але без ерудиції, вміння логічно мислити, практично використовувати власні знання, шукати і знаходити необхідну інформацію в сучасному світі - не обійтися. Тож сьогодні ми перевіримо чи знаєте ви свої права як споживачі»,- наголосила, розпочинаючи захід ведуча батлу.
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/8BD30109-19CA-426E-B1FE-D20159C0BF4B.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/339F398B-0B0F-4FDC-86B7-52371446D64B.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/B54305D5-A74B-49F4-9A55-E165A33F5F32.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/30C33EFC-6E7E-4281-AA4F-910CA4F5A383.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/DB14A9A2-134F-4B9D-815E-5005273B2230.jpeg)
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася декан ФММТ Валентина Ткачук.
«Ми щорічно намагалися проводити наш брейн-ринг, утім минулого року нам завадив початок повномасштабної війни. Цього року ми хочемо відновити нашу традиційну зустріч - битву інтелектуалів, оскільки права споживача - це та тема, яка цікава усім спеціальностям без вийнятку. Я впевнена, що сьогодні будуть правильні відповіді, тому старайтеся, будьте уважними і хай переможе найсильніший»,-наголосила декан.
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/9E9F39D0-C0B5-411A-8EE4-EE36DBE049F2.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/99FF75F0-E71A-401D-85B2-19E007F0F044.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/5B687DEE-2478-4B10-BB12-49DFEE144A95.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/7B6972E5-CDE1-4BA1-BD30-78FA135950F3.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/FD3269B7-0025-46B0-B945-411816589361.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/F1847310-4877-4E7C-B268-B6C79578AA51.jpeg)
За круглими столами цього дня об’єдналися студенти різних спеціальностей факультету, але усі вони згуртовані у вивченні законодавства у сфері захисту прав споживачів. Тож і питання для учасників інтелектуального батлу стосувалися саме цієї теми, яка дозволяє максимально захистити права споживачів різноманітних послуг та товарів.
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/D01D278E-0CB2-4A0D-8D1D-50758B1774B7.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/652C1C7E-F88C-42D5-8141-119BDBC57DA3.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/A0869159-D08D-4DE7-A32A-1F45E918583D.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/11DE2E6A-020E-4979-8891-B390155504BE.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/3ED8E9B5-77FB-4219-95E3-9EC709049EBB.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/2E6D8A8C-4782-4DE0-8638-ECD9D6915967.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/038F05E2-296F-408C-8FE8-85FE029AD54A.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/7D56651D-4DC9-4136-861D-E8ED8B68A57B.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/FCC28D03-B850-49EF-9777-9A449264BD1D.jpeg)
За результатами брейн-рингу, суддівська колегія, у складі заступників декана Оксани Речун та Ігоря Дударєва, відзначила команди-переможниці почесними призами. Вони відзначили високий рівень знань студентів, які успішно відобразилися в інтелектуальному конкурсі та подякували їм за цікаву ініціативу, креативно проведений захід та активну участь у студентському житті. Тож команди отримали символічні брендовані подарунки із факультетськими маркуваннями і, звичайно, усі разом зробили спільну світлину на згадку.
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/B9EA7742-0485-438D-BDB2-942E8285C69D.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/32A661E5-717E-4E28-A22A-8712A8AEF7E9.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/D1FF4227-7B71-44ED-80F7-B276D49F3840.jpeg)
![Брейн ринг](/sites/default/files/inline-images/60B37052-88B0-4D80-BFF5-8C5024DC1A41.jpeg)