Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ розпочалася серія тренінгів у «Школі гаранта», що передбачають курс професійного розвитку для науково-педагогічних працівників.

Тема курсу: «Гнучкі шляхи підвищення якості вищої освіти в часи змін». Тренінги відбуватимуться впродовж 16, 18 та 19 травня і сьогодні захід розпочався із креативних завдань та корисних лекцій від досвідчених спікерів.

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг


Учасниками першого тренінгу стали кілька десятків гарантів абсолютно усіх освітніх програм ЛНТУ. Передусім, професорка, начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації ЛНТУ Олена Кузьмак дала можливість проявити свої творчі таланти та креативне мислення науково-педагогічним працівникам. Вони повинні були зобразити ідеального, на свою думку, гаранта освітньої програми та презентувати власні проекти.

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг


Згодом про особливості роботи гарантів розповіли спікери заходу. Зокрема, із практичними порадами та кейсами виступили професійні тренери.

Алла Красуля (к.пед.наук., доц. Сумський державний університет, Riga Technical University, Latvia) розповіла про «Впровадження віртуальної мобільності в освітню програму для підвищення якості освіти», а Ольга Люта (к.е.н., доц. начальник центру забезпечення якості вищої освіти, Сумський державний університет, членкиня ГЕР 07, НАЗЯВО) виступила із темою: «Опитування студентів як інструмент вдосконалення якості вищої освіти».

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг


Наступні тренінги стануть не менш цікавими, адже далі у програмі курсу виступи: Зоряни Луцишин (д.е.н., професорка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, членкиня ГЕР 29, НАЗЯВО) із темою: «Стандарти освіти: чіткі рамки чи гнучкість» та Кузьмак Олени (д.е.н., професорка, начальник відділу забезпечення якості освітнього процесу, ліцензування та акредитації, Луцький національний технічний університет), яка поділиться секретами успішних акредитацій та розповість про роль гаранта в забезпеченні якості освіти.

19 травня стане платформою для виступів Тетяни Степури (проф. НУ «Львівська політехніка», НДЦ ДЕМОС) із темою: «Запити ринку праці до якості вищої освіти: досвід проведення опитувань роботодавців» та Оксани Тарасенко (перший проректор Ніжинського державного університету ім.. Миколи Гоголя) із темою: «Формальна, неформальна та інформальна освіта: що важливіше?».

ТренінгТренінгТренінгТренінгТренінгТренінг


До слова, курс є безкоштовним для працівників ЛНТУ. Учасники курсу отримають міжнародні сертифікати, які можуть бути враховані як підвищення кваліфікації.

Школа відбувається у межах проєкту THEA Ukraine X «Multiplication Trainings for Higher Education Administrators in Ukraine» за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Університету прикладних наук Мюнстера (FH Münster), Німеччина.