В ЛНТУ триває інформаційний марафон, під час якого за сім днів ми розкажемо про сім факультетів нашого університету!

Головні спікери – декани факультетів, які готові розповісти про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!

Факультет #3 ФТМІ та його декан Ігор Сергійович Мурований.

ФТМІ

-Що таке ФТМІ? Яка його місія?

- Місія факультету транспорту та механічної інженерії - формування нового покоління конкурентоспроможних фахівців інженерів. Ми готуємо справжніх професіоналів, які розвиватимуть економіку й управління нашого регіону та України.

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

-Ми проводимо підготовку здобувачів вищої освіти за ступенями бакалавр та магістр за 4 спеціальностями:

131 Прикладна механіка

ОП Прикладна механіка

ОП Металообробне обладнання та роботизовані виробничі системи

Освітньо-наукова програма((PhD)

ОПП Прикладна механіка

133 Галузеве машинобудування

ОП «Галузеве машинобудування»

274 Автомобільний транспорт

ОП Автомобільний транспорт

Освітньо-науковапрограма((PhD)

ОПП Автомобільний транспорт

275.03 Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

ОП Транспортні технології (на автомобільному транспорті)

-Чим унікальний ФТМІ, які його сильні сторони?

-Наша унікальність у тому, що ми вміємо розраховувати, моделювати, проєктувати, виготовляти та організовувати логістичні постачання. Це наші сильні сторони, наш досвід та вміння, які ми передаємо студентам, формуючи із них лідерів в автомобільній галузі країни.

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

- У складі факультету працюють 66 викладачів, з них - 8 докторів наук, професорів.

Це професіонали своєї справи. Вони використовують новітні технології, здійснюють перехід від класичної системи отримання теоретичних знань до розширеної практичної підготовки. Наші «супергерої» ФТМІ працюють на засадах інноваційності з використанням сучасних інструментів і технологій навчання. А ще, активно розвивають принципи дуальної освіти та практикоорієнтованості, відтак, усі наші студенти є постійними гостями на провідних виробничих майданчиках та співпрацюють із відомими автомобільними брендами.

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-Передусім, це можливість займатися улюбленою справою та отримувати гідну оплату праці! Це наше основне завдання, яке ми реалізовуємо у співпраці та дружбі зі студентами ФТМІ.

-Бути студентом ФТМІ – це круто! Чому?

-Якщо бажання їздити вчасно, автомобільний транспорт – це сучасно!

Механіка у цьому допоможе, машинобудування переможе!

Контакти:

+38(0332)74-61-31

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)