Перейти до основного вмісту

В ЛНТУ з’явився новий декан! Віднині очолюватиме факультет бізнесу і права надзвичайно досвідчена і талановита науковиця – Любов Леонідівна Ковальська. Людина, яка усе знає про підприємництво, торгівлю та логістику і не тільки… Тож якщо ви абітурієнт 2022, у вас є усі шанси потрапити під опіку мудрого наставника і прекрасного педагога.

Саме факультетом бізнесу і права ми завершуємо інформаційний марафон, під час якого за сім днів розказували про сім факультетів ЛНТУ!

Головні спікери – декани факультетів, які розповідають про спеціальності та освітні програми, переваги навчання в ЛНТУ та увесь спектр «крутості» бути політехівцем.

З вірою у ЗСУ обирай ЛНТУ!

Факультет #7 ФБП та його декан Любов Леонідівна Ковальська!

фбп

-Що таке ФБП? Яка його місія?

-ФБП – це сучасний хаб для здобуття бізнес-освіти економічного та юридичного профілю. Він функціонує на засадах розуміння цінностей молодої людини та їх трансформації в потенціал розвитку, забезпечуючи академічний і виробничий супровід реалізації індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів.

Наша місія – формування конкурентоспроможного фахівця на ринку праці, який завжди націлений на успіх та здатен приймати креативні рішення в проблемних ситуаціях, користуючись інструментарієм критичного аналізування ситуації.

-Які спеціальності та освітні програми пропонує факультет?

-На факультеті здійснюється підготовка фахівців за першим, другим та третім рівнями вищої освіти в розрізі наступних спеціальностей та освітніх програм:

073 Менеджмент

076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність:

 • ОП Економіка підприємства
 • ОП Логістика
 • ОП Міжнародний бізнес

292 Міжнародні економічні відносини

051 Економіка:

 • ОП Економіка
 • ОП Управління персоналом та економіка праці
 • ОП Цифрова економіка

072 Фінанси, банківська справа і страхування:

 • ОП Фінанси, банківська справа і страхування;
 • ОП Фінансовий менеджмент

071 Облік і оподаткування

075 Маркетинг:

 • ОП Маркетинг
 • ОП Цифровий маркетинг

081 Право

281 Публічне управління та адміністрування

-Чим унікальний ФБП, які його сильні сторони?

-Унікальність ФБП – це данина нашим традиціям, які сформували його упізнаваність в освітньому просторі та на ринку праці, в поєднанні з сучасними освітніми технологіями, професійними трендами, що викристалізовують сучасне обличчя факультету.

Це широка лінійка спеціальностей, випускники яких здатні творити, експериментувати та реалізовувати бізнес-ідеї на мікро-, мезо- та макрорівнях, налагоджувати комунікації у бізнесовому середовищі, задовольняти кар’єрні амбіції та формувати власну фінансову спроможність, адаптуючись до стресових та кризових ситуацій сьогодення.

Наші сильні сторони:

 • можливість стажування у закордонних закладах вищої освіти, участі у міжнародних грантових програмах та проєктах, програмах академічної мобільності;
 • можливість поєднувати навчання у закордонних закладах вищої освіти за програмою подвійного диплому, семестрового навчання;
 • гнучкий графік освітнього процесу, що дає можливість інтегрувати аудиторні заняття із практичною підготовкою через запровадження дуальної освіти;
 • креативні та сучасні викладачі, які здатні зацікавити, навчити та підтримати підприємницьку ініціативу студентства;
 • співпраця із бізнесовими структурами, які дедалі частіше демонструють готовність інвестувати у стартапи студентства;
 • можливості здобувачів реалізувати себе в сфері економічного та правового консалтингу під час навчання на факультеті;
 • топові (брендові) освітні програми, випускники яких затребувані на ринку праці;
 • активне студентське самоврядування та можливості проявити свої ініціативи й реалізувати найсміливіші ідеї;
 • креативне дозвілля, що базується на проведенні факультетських заходів, які генеруються в симбіозі творчих кураторів-тюторів та ініціативної молоді.

-Колектив факультету: познайомте із тими супергероями, які створюють зі студентів справжніх фахівців?

-Ну, супер герої сьогодні наші воїни, які роблять усе, щоб ми мали змогу готувати професійний та надійний тил і формувати потенціал для майбутньої відбудови економіки держави.

Почесну освітянську місію на факультеті провадять 90 креативних викладачів, які завжди готові інвестувати свої знання та досвід у підготовку конкурентоспроможного фахівця.

Студентство надихає нас – освітян, щораз глибше занурюватися в багатогранний світ пізнання нового та корисного у науці та навчанні; ми опановуємо та застосовуємо нові інтерактивні методи навчання (бізнес-кейси, тренінги, ділові ігри, мозкові штурми, економічні квк-фести та квести тощо); ми креативимо в сфері диджіталізації освітнього процесу шляхом застосування різних програмних продуктів та соціальних мереж; ми займаємо призові місця на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах наукових робіт, кваліфікаційних робіт бакалавра та магістра; ми з іронією сприймаємо свої невдачі, ніколи не опускаємо руки та впевненими кроками прямуємо до досягнення своїх цілей і втілення мрій молодих людей, які довірилися нам.

-Які перспективи факультет відкриває перед випускниками?

-Факультет бізнесу та права – це колектив із творчим минулим, креативним сьогоденням та амбітними перспективами. Перед випускниками факультет відкриває такі перспективи:

 • можливість навчання на англомовних освітніх програмах;
 • можливість отримання подвійного диплому у закордонних закладах вищої освіти;
 • можливість працевлаштування під час навчання;
 • отримання сучасних знань та навиків, які допоможуть сформувати свідоме покоління лідерів в сфері ведення бізнесу та його правового супроводу.

-Бути студентом ФБП – це круто! Чому?

-Бути студентом це завжди круто, а студентом ФБП – втричі круто, бо для нас кожен студент ЦІННИЙ. Це алмаз, який шліфується протягом навчання на факультеті, отримуючи різноманітні грані, важливі для його успішного майбутнього. На виході ми очікуємо отримати той найтвердіший дорогоцінний діамант, що зветься ЛЮДИНОЮ, яка креативна, цілеспрямована, професійна, патріотична, впевнена у собі, самодостатня.

Шановні студенти, не лякайтеся мрій, бійтеся не мати мрії. Мрійте й пам’ятайте, що вони завжди збуваються, якщо для цього щось робити і знати місце, де цьому навчають!

Контакти:

https://lntu.edu.ua/uk/fakultet-biznesu-ta-prava

https://www.instagram.com/fblntu/

https://www.facebook.com/fblntu

Подробиці вступу: 096-543-89-89 (відповідальний секретар приймальної комісії)