Пройшов рік з початку повномасштабного вторгнення. Героїзм українців запалив увесь світ. Цей час став символом незламності, прагнення волі та перемоги українського народу.Сьогодні у серці кожного – щира любов до УКРАЇНИ, а в душі – віра у її ПЕРЕМОГУ!
Свою вдячність усім захисникам та захисницям, які виборюють щасливе майбутнє нашої країни, захоплення їх мужністю, здобувачі спеціальності дизайн продемонстрували у творчих роботах.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/5C6B89DC-EC76-4B51-A2DF-EA41E9B10B09.jpeg)
Студенти кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ під час виконання навчальних завдань опановують професійну навчальну складову і, разом з тим, утверджують власну активну громадську й патріотичну позицію.
Слова підтримки і вдячності воїнам, віри у мирне небо та незламність духу українського народу – основна тематика патріотичних листівок.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/7276B56C-BF6F-43B2-A6FC-9CE16CEC299A.jpeg)
Так, на заняттях з навчальної дисципліни «Проєктування поліграфічної продукції» та «Конструювання об’єктів дизайну», студенти 3-го та 4-го курсів створили вітання з Різдвом та Новим роком для наших захисників, листівки-обереги.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/55560D24-8CD6-454C-B6AB-70F889930D4B.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/82D72F4F-F8E8-437B-BA88-3B466E71AA7C.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/9F78EEBC-2442-4A0F-816C-3BC1DC21489F.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/69C31C3B-7799-4326-B80A-F5567261B9C4.jpeg)
Для виконання цього завдання студенти оволоділи різними техніками. Наприклад, студенти 3-го курсу працювали у традиційній техніці створення ілюстративного зображення та текстового доповнення, використовували комп’ютерні графічні програми для втілення проектних ідей, комбінували з елементами витинанки та колажу.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/3E8F6120-2E4B-43FB-BF10-663551E39F85.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/37518539-72F0-435D-B29D-AD45AAF5003E.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/60D0454A-9315-47DD-A1EA-2BB6A6F98CB5.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/BB2C8DE9-303D-4846-83CD-6E4DD99BF5CF.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/8987A858-82D9-4220-A5E5-95BB86A583DF.jpeg)
Студенти-дизайнери 4-го курсу виконали 3-D роботи, самостійно розробили конструкцію листівок, використовуючи різні методи об’ємної паперової пластики.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/2EF22107-9112-4BC5-B779-1B09B1169B79.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/490A38D9-4A51-4362-BDED-02B76DDD7A45.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/2CC21964-F1A9-4E56-900A-C82E5757D2A9.jpeg)
Студенти кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ активно долучились до ряду благодійних акцій. Зокрема, оригінали патріотичних вітальних листівок брали участь в обласному етапі Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову», Акції «100 листів для захисників», патріотичній імпрезі «Гостинний день в Гостинному дворі Прайзлерів» на Кафедральній 4, Дні Соборності України.
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/BB197D04-676E-4C81-918E-2304E588AAA4.jpeg)
![Дизайн](/sites/default/files/inline-images/3C9E8ECE-43D4-4BF0-AF78-CA9BE3297BF6.jpeg)
Впевнено продовжуємо шлях до зміцнення національної ідентичності!
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Ольга РОМАНЮК, викладач кафедри архітектури та дизайну
Ольга ПРИСТУПА, заступник декана факультету архітектури, будівництва та дизайну