Пройшов рік з початку повномасштабного вторгнення. Героїзм українців запалив увесь світ. Цей час став символом незламності, прагнення волі та перемоги українського народу.Сьогодні у серці кожного – щира любов до УКРАЇНИ, а в душі – віра у її ПЕРЕМОГУ!

Свою вдячність усім захисникам та захисницям, які виборюють щасливе майбутнє нашої країни, захоплення їх мужністю, здобувачі спеціальності дизайн продемонстрували у творчих роботах.

Дизайн

Студенти кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ під час виконання навчальних завдань опановують професійну навчальну складову і, разом з тим, утверджують власну активну громадську й патріотичну позицію.

Слова підтримки і вдячності воїнам, віри у мирне небо та незламність духу українського народу – основна тематика патріотичних листівок.

Дизайн

Так, на заняттях з навчальної дисципліни «Проєктування поліграфічної продукції» та «Конструювання об’єктів дизайну», студенти 3-го та 4-го курсів створили вітання з Різдвом та Новим роком для наших захисників, листівки-обереги.

ДизайнДизайнДизайнДизайн

Для виконання цього завдання студенти оволоділи різними техніками. Наприклад, студенти 3-го курсу працювали у традиційній техніці створення ілюстративного зображення та текстового доповнення, використовували  комп’ютерні графічні програми для втілення проектних ідей, комбінували з елементами витинанки та колажу.

ДизайнДизайнДизайнДизайнДизайн

Студенти-дизайнери 4-го курсу виконали 3-D роботи, самостійно розробили конструкцію листівок, використовуючи різні методи об’ємної паперової пластики.

ДизайнДизайнДизайн

Студенти кафедри архітектури та дизайну ЛНТУ активно долучились до ряду благодійних акцій. Зокрема, оригінали патріотичних вітальних листівок брали участь в обласному етапі Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову», Акції «100 листів для захисників», патріотичній імпрезі «Гостинний день в Гостинному дворі Прайзлерів» на Кафедральній 4, Дні Соборності України.

ДизайнДизайн

Впевнено продовжуємо шлях до зміцнення національної ідентичності!

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ольга РОМАНЮК, викладач кафедри архітектури та дизайну

Ольга ПРИСТУПА, заступник декана факультету архітектури, будівництва та дизайну