4 листопада 2022 року  студенти та викладачі за  спеціальністю «Соціальне забезпечення» провели уже традиційний інтерактивний захід «СоціоСтудія», приурочений Дню працівника соціальної сфери, який відзначається у першу неділю листопада.

Відкрила захід завідувач кафедри соціогуманітарних технологій, доцент Жук Оксана Миколаївна, яка наголосила, що соціальний працівник – це не просто професія, це покликання, адже вимагає від майбутніх фахівців не лише професійних вмінь, а надважливих особистих якостей та соціальних навичок.

соціостудіясоціостудія

Привітала студентів, майбутніх фахівців, з професійним святом декан факультету цифрових, освітніх та соціальних технологій, доцент Галина Андріївна Герасимчук: «Ваша майбутня професія – це робота з людьми, а це означає розвивати в собі навички емоційного інтелекту, емпатії, спілкування та взаєморозуміння, вмінні працювати в команді. Навчання в університеті – це можливість отримання професійних компетентностей та час для саморозвитку».

Тема для обговорення у форматі «СоціоСтудії», презентована цього року – «Соціальна згуртованість та взаємодія».

соціостудіясоціостудія

Тож студенти групи СЗ-11 представляли результати дослідження соціальної згуртованості молоді під час війни (на прикладі студентів ЛНТУ), яке проводили в межах вивчення дисципліни «Соціологія та організація соціологічних досліджень».  Висновок був досить очікуваним у цей складний час, а саме: значна більшість (95%) стверджують, що українське суспільство гуртується заради Перемоги.

Студенти групи СЗ-21 презентували відеоролик – соціальну рекламу гасла «Соціальна згуртованість». Студенти групи СЗ-41 підготували відео-матеріал «Жінки і війна: соціальна згуртованість задля оборони країни». (відео тут: https://www.youtube.com/shorts/LaMz5UtP4iI)

соціостудіясоціостудіясоціостудія

Викладачі провели зі студентами вправи-ігри для розуміння і тренування навичок взаємодії та комунікації.

Також було аносовано про реалізацію ідеї «Соціальна згуртованість в дії», суть якої полягає у розписі нашими студентами стін в укриттях Луцького ліцею № 27. Впевнені, що взаємодія і згуртованість – це запорука нашої Перемоги і відбудови та розвитку України.

Кафедра соціогуманітарних технологій