До річниці російсько-української війни студенти і викладачі кафедри права та кафедри соціогуманітарних технологій об’єдналися для проведення студентського наукового семінару. Тема, «Соціально-правові аспекти війни», обрана не даремно, адже це те, що є актуальним для обох наукових напрямів та для кожного із нас.

Захід відбувся в рамках діяльності студентських наукових гуртків «Правничий клуб» (науковий керівник доцент Н.Щербюк) та «Соціально-історичні виміри суспільства» (науковий керівник доцент О.Піменова).

семінарсемінарсемінар

Відтак, керівники гуртків привітали учасників семінару, акцентувавши увагу на важливості, обраної для обговорення, теми. Очевидно, війна несе неабиякі наслідки як для кожного громадянина нашої держави, так і для існування країни в цілому: в аспектах державотворення, зміни соціальної сфери, правового поля, ефективного функціонування країни на внутрішній та міжнародній аренах.

Тож на семінарі гуртківці обговорили актуальні у сьогоденні питання, презентувавши власні дослідження та аналітику.

семінарсемінарсемінарсемінар

Про соціально-філософське осмислення війни розповів студент першого курсу гр. АВ – 11 С.Шепталов; тему міжнародно-правового регулювання правил і звичаїв війни зачепив С.Денисюк (гр.. ПР-21), а про правові аспекти військового стану і мобілізації в Україні доповіли Н.Савчук та А.Петрова (гр.. ПР-21). ​

До обговорення долучилися завідувач кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук та викладачі Оксана Майборода, Лілія Потапюк та керівники гуртків.

Захід дозволив вибудувати цікаву та результативну комунікацію між усіма його учасниками, поділитися своїми думками та поглядами на ті процеси, які нині відбуваються в Україні та об’єднатися в одному: Перемога – уже скоро і всі виклики українці здатні подолати, будучи освіченими та згуртованими!

семінарсемінарсемінарсемінарсемінарсемінар