Соціальний проект студентів ЛНТУ в КП «ЛАСКА»

В рамках вивчення дисципліни «Соціальна відповідальність», 22 травня студентами-магістрами Луцького НТУ, факультету Бізнесу та права та факультетом Цифрових, освітніх та соціальних технологій було організовано соціальний проєкт на допомогу тваринам в КП «ЛАСКА».

Представник підприємства повідомила,що у них перебуває більше 300 собак та до 40 котів.  Ми дійсно побачили як багато їх на території. Вони усі повністю доглянуті, проте їм так бракує любові і тепла…

Відвідавши притулок, кожен студент зрозумів, що не дарма витратив свій час і відповідно провів його з користю. Студенти не лише принесли корм для тварин, а й погуляли з кількома песиками на території притулку, завдяки чому отримали приємні емоції та враження.

І найголовніше, цей похід навчив нас бути соціально свідомими та відповідальними у навколишньому середовищі.

PS: Можливо, той  хто прочитає це, також захоче відвідати КП «ЛАСКА» і донести трішки своєї любові жителям притулку.

ДАВАЙТЕ ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ!

Павло Сахарчук, лаборант кафедри ЕіТК