Викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Олена Суринович та викладач кафедри цивільної безпеки Микола Рудинець пройшли чотиримісячне міжнародне стажування у спільній програмі YEP та Університету Тарту з підвищення кваліфікації – StarterAcademia.
Для участі в цьому стажуванні потрібно було сформувати команду проєкту з учасників даного курсу, які належали до різних закладів вищої освіти України, згенерувати ідею стартапу, працювати над нею у команді та представити свій стартап на DemoDay.
![стартап](/sites/default/files/inline-images/s0_code1a61e929-af17-44fa-981e-696b5e3cadaf_editor_result.jpg)
![стартап](/sites/default/files/inline-images/-5240415531041932315_121_0.jpg)
Окрім представників нашого університету, до складу команди увійшли: Плинокос Дмитро,к.е.н., доц. кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Національного університету «Запорізька політехніка», Кужелєв Михайло, д.е.н., проф. кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Комариста Вікторія, кандидат біологічних наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.
Завдяки спільним напрацюванням доц. Юрія Лук’янчука та Олени Суринович з розробки цікавого стартап-продукту, команда зуміла подолати цей складний шлях та достойно представити свій винахід перед естонськими колегами.
![стартап](/sites/default/files/inline-images/s0_code6c3044a8-e72f-450b-9fd9-ac5b45e1e96c_editor_result.jpg)
![стартап](/sites/default/files/inline-images/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-11-01%20142727.png)
![стартап](/sites/default/files/inline-images/%D0%97%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%BE%D0%BA%20%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202022-12-13%20172958.png)
Сюрпризом стало те, що серед 8 команд України, колеги нашого університету посіли 1 місце на DemoDay та отримали винагороду –поїздку в Естонію на«sTARTUpDay 2023». Цей фестиваль буде проводитися в сьомий раз і передбачатиме змагання з пітчингу стартапу, де призовий фонд складатиме до 400 000 євро.
Бажаємо нашим колегам нових здобутків та достойного представлення своїх науково-бізнесових розробок на європейській арені!