Викладач кафедри інженерії програмного забезпечення Олена Суринович та викладач кафедри цивільної безпеки Микола Рудинець пройшли чотиримісячне міжнародне стажування у спільній програмі YEP та Університету Тарту з підвищення кваліфікації – StarterAcademia.

Для участі в цьому стажуванні потрібно було сформувати команду проєкту з учасників даного курсу, які належали до різних закладів вищої освіти України, згенерувати ідею стартапу, працювати над нею у команді та представити свій стартап на DemoDay.

стартапстартап

Окрім представників нашого університету, до складу команди увійшли: Плинокос Дмитро,к.е.н., доц. кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності Національного університету «Запорізька політехніка», Кужелєв Михайло, д.е.н., проф. кафедри фінансів Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Комариста Вікторія, кандидат біологічних наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Завдяки спільним напрацюванням доц. Юрія Лук’янчука та Олени Суринович з розробки цікавого стартап-продукту, команда зуміла подолати цей складний шлях та достойно представити свій винахід перед естонськими колегами.

стартапстартапстартап

Сюрпризом стало те, що серед 8 команд України, колеги нашого університету посіли 1 місце на DemoDay та отримали винагороду –поїздку в Естонію на«sTARTUpDay 2023». Цей фестиваль буде проводитися в сьомий раз і передбачатиме змагання з пітчингу стартапу, де призовий фонд складатиме до 400 000 євро.

Бажаємо нашим колегам нових здобутків та достойного представлення своїх науково-бізнесових розробок на європейській арені!