16-18 травня 2023 року в Луцькому національному технічному університеті відбудеться Міжнародна науково-технічна конференція «Матеріали та технології в інженерії» МТІ-2023 «Materials and Technologies in Engineering» MТЕ-2023.

МТІ

Метою МТІ-2023 є обмін інформацією, досвідом та поглиблення знань властивостей матеріалів, технологій та обладнання в інженерії. Наукові дискусії також будуть присвячені сучасним дослідженням, технологіям та перспективам розвитку машинобудування в цілому і новим стратегіям розвитку автомобільного транспорту зокрема.

Основними спікерами МТІ-2023 виступлять провідні закордонні вчені, а саме рrofessor Krzysztof Jan Kurzydłowski (Bialystok University of Technology, Poland), рrofessor Luís Frölén Ribeiro (Bragança Polytechnic Institute, Portugal), professor Vincenzo Berardi (Politecnico di Bari, Italy).

МТІ-2023 пропонує унікальний науковий майданчик для відновлення професійних партнерських стосунків, налагодження зв’язків і для того, щоб залишатися в курсі найсучасніших тенденцій в інженерії.

Запрошуємо науковців взяти участь у конференції та поділитися своїм досвідом в галузі механічної інженерії, транспортних технологій та галузевого машинобудування.

Подробиці участі та детальна інформація на сайті конференції: