Привіт, ти уже знаєш про наш захід? #StartUpBranches #UrbanMode!
![Стартап](/sites/default/files/inline-images/IMG_0970.jpeg)
Кожен із нас, тим чи іншим чином, впливає на життя міста та його функціонування, робить свій внесок, хоча нам інколи здається, що він є несуттєвим. Запам'ятай - це не так!
Ми пропонуємо тобі креативно знайти рішення проблем, що турбують тебе та інших, зробити життя комфортнішим, а кольори міста яскравішими - саме в цьому ідея урбанізму!
Створюй ідею та бери з собою друзів - зробимо наше місто дійсно кращим!
Реєстрація тут: