В ЛНТУ розпочався дводенний #StartUpBranches special session January 2023 - тематичний захід для слухачів Волинської обласної Малої академії наук.

Організаторами заходу виступили Pole Startup Incubator ЛНТУ, Волинська обласна Мала Академія Наук, Фонд Ігоря Палиці, Луцька міська рада, ГО Інститут транскордонних ініціатив.

Спільно із партнерами у нашому ЗВО вдалося реалізувати не просто ще один крок до удосконалення стартап екосистеми у Луцьку, а втілити у життя цілу програму.

стартап стартапстартап

«Два дні слухачі МАН працюватимуть над концептами стартапів в рамках тематики «Циркулярна економіка». Сьогодні, у перший день відкриття, вони заслухають дві лекції про циркулярну економіку та основні інструменти створення стартапів. Далі школярі працюватимуть у командах, а наступного дня, після доопрацювання власних проектів, представлятимуть їх», - розповідає ініціатор проекту Максим Войчук.

Він додає, що тема проекту надзвичайно актуальна у сьогоденні, адже циркулярна економіка або економіка закритого циклу - це концепт, за якого відходи виробництва одного продукту стають сировиною для іншого, тобто це економіка, яка не утворює відходи. Діти, віком від 14 до 16 років, мають можливість продумати свої бізнес-ідеї та презентувати їх, найкращі з яких будуть запропоновані на інкубаційну програму і матимуть перспективи втілення у життя.

стартапстартапстартапстартап

Із вітальним словом до учасників заходу звернулася ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона зазначила, що наш університет став осередком незламності у складний час військової агресії і намагається реалізувати ще більше інноваційних, технологічних та перспективних проектів, актуальних та важливих для розвитку країни. Дуже приємно, додає ректор, співпрацювати у цьому напрямку із талановитою молоддю, яка прагне зробити свій внесок у розвиток рідної країни і реалізувати свої ініціативи.

«Сьогодні ми доводимо усьому світові, наскільки ми мужні, згуртовані та сміливі і нам необхідно це продемонструвати під час відновлення та розвитку нашої країни. Тому бажаю вам кожному рівнятися лише на самих себе, розвиватися і ставати кращими, отримувати позитив та задоволення від самовдосконалення», - звернулася ректор до школярів.

стартапстартапстартапстартап

Із вітальними промовами виступили й директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий, директор Волинської обласної МАН Тетяна Михайлюк, менеджер БФ Ігоря Палиці «Тільки разом» Тарас Осадовський, програмний менеджер YEP Владислав Козлюк та голова ГО «Інститут транскордонних ініціатив» Наталія Павліха.

стартапстартапстартапстартап

Учасники конкурсу отримали заохочувальні подарунки від організаторів заходу, а за підсумками проекту, школярам вручать відповідні сертифікати. Утім, найголовніше, що захід дозволить учасникам здобути нові знання, вміння та навички у сфері створення стартапів, застосувати їх у практичних кейсах та здобути цікаві й цінні знайомства.

стартапстартап